Dzień Dziecka 2015

Opublikowano 2016-04-27 12:03:59, ostatnia aktualizacja 2016-04-27 12:32:05, Autor: Justyna Śliwicka

Dzień Dziecka obchodzimy 1 czerwca, ale dla najmłodszych z okazji ich święta atrakcje czekały już w weekend 30-31 maja. Horda milusińskich bawiła się na pikniku w Parku Rady Europy a także w Centrum Nauki Experyment. Rodzice raczej też się nie nudzili.... tysiące uśmiechów mówią same za siebie.

W sobotę 30 maj dla małych gdynian przygotowano Szlak Gdyńskich Atrakcji. Cały dzień upłynął pod znakiem różnorodnych gier, zabaw, eksperymentów, zawodów sportowych, warsztatów plastycznych i kulinarnych pieczołowicie przygotowanych przez partnerów karty Gdynia Rodzinna.

W niedzielę 31 maja przygotoano wielki festyn z okazji Dnia Dziecka! Po raz pierwszy odbył się on w nowym miejscu - Parku Rady Europy - który na ten jeden dzień zmienił się w iście bajkowy park Akademii Pana Kleksa, pełen tajemniczych zakamarków i niespodzianek... Ambroży Kleks zabrał wszystkie dzieci w niezwykłą podróż, wypełnioną masą atrakcji i sporą dawką dobrego humoru. Oczywiście nie zabrakło także ulubionych i wyczekiwanych przez najmłodszych dmuchańców, wielkich baniek mydlanych, czy różnorodnych kreatywnych warsztatów.

zdj. Karol Stańczak

Relacja filmowa

Komentarze (1)

Kamila K.
1. "Horda milusińskich bawiła się na pikniku" Horda - pejoratywnie o dużej grupie hałaśliwych i agresywnych ludzi. 2. Dotyczy "Dzień Dziecka 2015". Dlaczego ten artykuł pojawił się w newsletterach? Ostatnia aktualizacja 2016-04-27 12:32:05.
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się