Zapisy na Akademię EXPERYMENTU 6-12 lat

Opublikowano wtorek, 6 marca 2018, ostatnia aktualizacja wtorek, 6 marca 2018 14:23:36

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat wraz z opiekunami na kolejne wykłady w ramach Akademii EXPERYMENTU. Wykłady Akademii EXPERYMENTU prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz entuzjastów nauki, którzy potrafią swą wiedzą zaciekawić, a stylem prowadzenia prelekcji zmotywować Małych Odkrywców do dalszego działania i poszukiwania dalszych informacji.

Do udziału w Akademii EXPERYMENTU zapraszamy dzieci w wieku 6 - 12 lat, dla których utworzyliśmy dwie grupy wiekowe:

  • 6-8-latki  - godz. 10.00
  • 9-12-latki - godz. 11.15

Zajęcia odbywają się w soboty, każdy wykład trwa 45 minut.

Harmonogram wykładów semestru letniego 2018:

Sobota, 17 marca - inauguracja semestru

„Rondo, Nokturn, Bagatela z Panem Kulką gra kapela” - prowadzenie dr Paweł Zagańczyk z Akademii Muzycznej w Gdańsku, założyciel kwartetu muzycznego Zagan Acoustic.
 

Sobota, 14 kwietnia 

„Pan Kulka sprawdza, z czego składa się skała” - prowadzenie dr inż. Maria Przewłócka, docent PG z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.
 

Sobota, 12 maja 

Pan Kulka w niezwykłym świecie ptasich podróży” - prowadzenie Katarzyna Rosińska, Prezes Zarządu Fundacji Akcja Bałtycka, założycielka Stowarzyszenia Trójwiejska, edukatorka przyrodnicza.
 

Sobota, czerwca  - zakończenie semestru

„Pan Kulka zostaje mistrzem po spotkaniu z zegarmistrzem” - prowadzenie Robert Chełminiak – zegarmistrz pasjonat z Włocławka, miłośnik swojego zawodu i zabytkowych Volkswagenów.

Sprzedaż biletów na semestr letni Akademii EXPERYMENTU ruszy w poniedziałek, 5 marca o godzinie 8.00 rano na stronie internetowej bilety.experyment.gdynia.pl. Koszt udziału w wykładach to 68 zł (opłata dot. zarejestrowanego dziecka, opiekun nie ponosi dodatkowych kosztów). Liczba miejsc ograniczona. 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się