Siła Marzeń - Siła Kobiet

Opublikowano środa, 3 października 2018, ostatnia aktualizacja piątek, 5 października 2018 09:01:20

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłą gdynianką Bogumiłą Raulin. Jak sama o sobie pisze, przede wszystkim jest szczęśliwą mamą Jeremiego, ale znana jest z tego, że została najmłodszą Polką, która w maju tego roku zdobyła Koronę Ziemi.

W czasie prelekcji Bogumiła opowie o swojej pasji do gór, podejmowaniu wyzwań i przekraczaniu granic ludzkich możliwości, a także o wielu trudnościach, które musiała pokonać, aby osiągnąć wyznaczony sobie cel. Podpowie, jak będąc mamą nie zapomnieć o sobie i samorozwoju, skąd czerpać motywację do pokonywania codziennych przeszkód oraz jak budować pewność siebie. „To spotkanie jest doskonałą okazją, by posłuchać opowieści wyjątkowej osoby. Szczególnie zapraszam kobiety, zwłaszcza matki, które będą miały okazję posłuchać, że czasem chwila rozłąki, podczas której spełniamy swoje plany zawodowe lub marzenia, może pogłębić relacje rodzic-dziecko. Bo spełniona mama to szczęśliwa mama i szczęśliwa rodzina”. – zaprasza na spotkanie jego współorganizatorka Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta ds. rodziny.

O Bogumile Raulin: z wykształcenia i zawodu: magister inżynier trakcji elektrycznej, z zamiłowania podróżniczka, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa. W 2011 roku postanowiła zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodziła się "Siła Marzeń - Korona Ziemi". 22 maja 2018 roku ukończyła projekt stając na szczycie Mt Everestu (8848 m.n.p.m). Była to 9. góra z 9 szczytów w jej Koronie Ziemi. Tym samym została najmłodszą Polką z Koroną Ziemi, pierwszą gdynianką oraz pierwszą Kaszubką.

Spotkanie odbędzie się 10 października 2018 roku w sali audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni (al. Zwycięstwa 96/98) o godzinie 18:30.
Wstęp wolny.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się