Nasze Podwórko - nowa Książeczka Gdynieczka

Opublikowano piątek, 12 października 2018, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 19 listopada 2018 13:49:46

W niedzielę 7 października odbyła się premiera najnowszej Książeczki Gdynieczki pt. „Nasze podwórko”, która opowiada o zaszczepionej już w dzieciństwie miłości do piłki nożnej i rodzimego klubu, a także o niezwykłej sile przyjaźni zrodzonej ze sportu.

Spotkanie zorganizowane zostało w nietypowym miejscu - na Stadionie Miejskim w Gdyni. Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać autorów książki oraz zwiedzić stadion. 

Relacja filmowa ze spotkania

Książka będzie dostępna we wszystkich filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, w gdyńskich szkołach, będzie również trafiała do najmłodszych mieszkańców miasta przy okazji różnych wydarzeń kulturalnych. 

Książeczki Gdynieczki to specjalne książeczki tworzone dla najmłodszych mieszkańców Gdyni. Pomagają przybliżyć im, w sposób łatwy, przyjemny i zrozumiały, historię miasta, w którym dorastają. Autorkami i autorami tekstów oraz ilustracji są gdynianie i gdynianki. Natomiast pomysłodawczynią serii jest Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny. Autorkami najnowszej ksiązki i pt. „Nasze podwórko” są: Łukasz Kosik oraz Maciej Gościmiński. 

Nasze Podwórko - wersja do pobrania.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się