Cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych, w ramach projektu "Ja w Internecie".

Opublikowano środa, 13 marca 2019, ostatnia aktualizacja środa, 13 marca 2019 15:38:05

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni, wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza wszystkie osoby po 25 roku życia, zamieszkałe na terenie Gdyni, na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych, w ramach projektu "Ja w Internecie".

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni, wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza wszystkie osoby po 25 roku życia, zamieszkałe na terenie Gdyni, na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych, w ramach projektu "Ja w Internecie". Operatorem programu jest Fundacja Legalna Kultura.

W związku z projektem realizowanych będzie 5 modułów szkoleniowych: „Rodzic w sieci" - 3 szkolenia, „Moje finanse i transakcje w sieci" - 1 szkolenie, „Działam w sieciach społecznościowych" - 3 szkolenia, „Tworzę własną stronę internetową (blog)" - 1 szkolenie oraz „Kultura w sieci" - 3 szkolenia. 

Każdy uczestnik może wziąć udział w 1 module szkoleniowym, który trwa 12 godzin zegarowych. Szczegółowy opis tematów szkoleń jest dostępny pod linkiem:https://jawinternecie.edu.pl/szkolenia/ . 

Zgłoszenia będą przyjmowane od 01.03.2019 do 10.06.2019. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy czytelnie wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych oraz zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełniony formularz należy złożyć osobiście w Biurze Projektu (Urząd Miasta Gdyni, Wydział Edukacji, ul. Śląska 35-37, pokój C 100) bądź w Dziale Marketingu i Promocji Literatury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni (ul. Biskupa Konstantego Dominika 17). Zgłoszenie w formie skanu podpisanego formularza można również przesłać drogą elektroniczną na adres a.lawniczak@gdynia.pl lub z.gajewska@bibliotekagdynia.pl .

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Anną Ławniczak nr tel.: 58 761 77 25 lub p. Zuzanną Gajewską nr tel.: 58 667 98 27. 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się