Rodzice nastolatków - znacie takie miejsce jak Wymiennikownia?

Opublikowano środa, 27 marca 2019, ostatnia aktualizacja środa, 27 marca 2019 11:02:04

Przestrzeń kierowana do młodzieży pod działania, w których mogą uczestniczyć lub które sami chcą przeprowadzić. Wszystko po to, żeby mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje, spotkać ludzi, którzy będą z Nimi dzielić i wymieniać się pomysłami.

Rodzice nastolatków - znacie takie miejsce jak Wymiennikownia?
Tak pisze o sobie:
Zainteresowania i pasje

Oferujemy Wam przestrzeń pod działania, w których możecie uczestniczyć lub które sami chcecie przeprowadzić. Wszystko po to, żebyście mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje, spotkać ludzi, którzy będą je z Wami dzielić i wymieniać się pomysłami. Dlaczego jest to dla nas ważne? Bo bycie aktywnym poza szkołą i pracą wpływa pozytywnie na kreatywność, pewność siebie, umiejętność pracy w grupie, uwalnia od stresu, zmusza do przekraczania własnych granic i dodaje energii do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. Zajęcia, warsztaty i wydarzenia, które znajdziecie w ofercie przeprowadzane są w myśl zasady edukacji międzyrówieśniczej.

Informacja młodzieżowa

Wymiennikownia jest punktem w sieci Eurodesk, która zrzesza 34 kraje europejskie. Oznacza to, że informujemy młodzież, osoby pracujące z młodzieżą i organizacje młodzieżowe o możliwościach wyjazdów za granice w ramach staży, szkoleń, wymiany studenckiej lub wolontariatu, programach edukacyjnych, konkursach, możliwościach pozyskiwania grantów i partnerów do realizacji projektów. Jak działamy? Odpowiadając na wasze pytania drogą telefoniczną, mailową lub osobiście. Dlaczego jest to dla nas ważne? Bo wiedza o tego typu przedsięwzięciach jest formą aktywizacji zawodowej i to w dodatku takiej, która może odmienić waszą przyszłość w bardzo zaskakujący sposób! Eurodesk jest finansowany i spierany merytorycznie przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach programu Erasmus+.

Wsparcie na rzecz przedsiębiorczości

Pomagamy młodzieży wejść na rynek pracy poprzez realizowane przez nas projekty i działania edukacyjne związane z przedsiębiorczością i rozwojem osobistym. W ten sposób inwestujemy w kapitał społeczny jakim jest młodzież, wspieramy kompetencje zawodowe. Działania realizujemy zgodnie z zasadą równości szans.

Zajrzyjcie i przekonajcie się sami, że to kreatywna przestrzeń dla nastolatków - https://wymiennikownia.org/kalendarz/ 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się