Odwiedziny nowej gdańskiej porodówki z Radiem Gdańsk

Opublikowano czwartek, 2 maja 2019, ostatnia aktualizacja czwartek, 2 maja 2019 13:13:31

Droga przyszła Mamo, chciałabyś urodzić dziecko w nowym szpitalu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego? Przyjdź w poniedziałek 6 maja o godz. 14:00 do UCK i zobacz, w jakich warunkach na świat może przyjść Twoje dziecko. Tata i przyszli dziadkowie też są mile widziani!

 
Radio Gdańsk, Gdański Uniwersytet Medyczny i szpital UCK zapraszają na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Bądź Zdrów bez kolejki". Tym razem będzie poświęcone położnictwu. Ekspertami będą kierujący Kliniką Położnictwa prof. dr hab. Krzysztof Preis i koordynator Traktu Porodowego położny Jakub Pietrzak.

W czasie spotkania dowiedzieć się będzie można co to jest diagnostyka prenatalna, kiedy wykonywane są zabiegi w łonie matki, czy w trakcie porodu można otrzymać znieczulenie i jakie ma ono wpływ na dziecko, a także jakie są warunki i możliwości porodu w UCK.

W trakcie spotkania będzie można ekspertom zadać własne pytania, oraz zwiedzić Klinikę Położnictwa. Obejrzeć sale porodowe, sprzęt i pokoje, w których mamy przebywają z dziećmi, oraz Strefę Rodzica, w której można odpocząć i spotkać się po porodzie z rodziną. 

Czekamy w szpitalu klinicznym UCK w budynku Centrum Medycyny Inwazyjnej przy ul.Smoluchowskiego 17 w Gdańsku w poniedziałek 6 maja o godz. 14:00 w pobliżu restauracji Witaminka na I piętrze, naprzeciwko głównej rejestracji. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Radia Gdańsk Joanna Matuszewska.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się