Rusza Gdyński BiznesMAM 6! Przyjdź na spotkanie networkingowe i zainspiruj się!

Opublikowano czwartek, 5 września 2019, ostatnia aktualizacja czwartek, 5 września 2019 14:00:56

Już 4 września startuje szósta edycja projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

BiznesMam ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest pomoc  w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta i pracownika. Sukcesem poprzednich edycji projektu są otwarte i z powodzeniem prowadzone do dnia dzisiejszego firmy gdyńskich BiznesMam. Na podstawie ich doświadczeń zdobytych w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych w tegorocznej edycji po raz kolejny pojawi się element ‚case study’.

Projekt rozpocznie otwarte networkingowe spotkanie informacyjne skierowane do kobiet zainteresowanych udziałem w Projekcie, na którym swoje firmy zaprezentuje 6 mam – uczestniczek poprzednich edycji.
Spotkanie odbędzie się 12.09.2019 r. w godz.10.30-14.00 w Gdynia Infobox przy ul. Świętojańskiej 30. Obowiązują ZAPISY.

Zasadniczym elementem Projektu jest osiem spotkań warsztatowych, które odbywać się będą według harmonogramu od 3.10 do 20.11 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Zajęcia prowadzić będą między innymi psychologowie, trenerzy i doradcy biznesowi, przedsiębiorcy-praktycy oraz wizażystka.

Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać  na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym.
Mając na uwadze komfort pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch. Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Rezultatem tego będzie zwiększenie efektywności spotkań i stworzenie spójnej grupy przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.

Zgłoszenia – wyłącznie przez portal evenea.pl:

  • na spotkanie networkingowe: od 4.09 do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
    Link do zapisów: NETWORKING
  • do Projektu od 12.09 do 30.09. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają potwierdzenie drogą mailową.
    (LINK DO ZAPISÓW BĘDZIE DOSTĘPNY OD 12.09.2019)

Udział w projekcie jest bezpłatny.

REGULAMIN PROJEKTU pdf_icon116.png

HARMONOGRAM SZKOLEŃ pdf_icon116.png

PLAN SPOTKANIA NETWORKINGOWEGO pdf_icon116.png

Więcej informacji: Magdalena Urban, tel. 58 668 20 23, m.urban@gdynia.pl

WSZYSTKO O PROJEKCIE: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/gdynia-przedsiebiorcza/gdynski-biznesmam/

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się