Rekrutacja SPOT Starter - Zespół Placówek Specjalistycznych w Gdyni

Opublikowano wtorek, 10 września 2019, ostatnia aktualizacja wtorek, 10 września 2019 10:40:01

Ruszamy z Rekrutacją! SPOT Starter realizuje program „Q samodzielności”, który oferuje wsparcie osobom usamodzielniającym się – młodzieży opuszczającej Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze i Rodziny Zastępcze oraz młodzieży potrzebującej wsparcia we wkraczaniu w dorosłość.

Celem zajęć grupowych jest: wzmocnienie sprawczości i odpowiedzialności młodzieży; umiejętność poruszania się na rynku pracy – warsztaty z doradztwa zawodowego; znajomość obszaru działań instytucji; efektywne gospodarowanie budżetem; przekazanie wiedzy z obszaru psychoedukacji seksualnej oraz rozwijanie aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Program przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 15 rok życia, do aż 21 roku życia.
Zajęcia rozpoczną się w październiku 2019r., w max. 15 osobowych grupach - przewidujemy pracę w dwóch równoległych grupach. Spotkania odbywają się raz w tygodniu.
Przyjęcie do grupy poprzedzają konsultacje z wychowawcami prowadzącymi - KONSULTACJE ODBYWAJĄ SIĘ JUŻ WE WRZEŚNIU: p. Katarzyna Masica - k.masica@zpsgdynia.pl P. Adrianną Sobczuk - a.sobczuk@zpsgdynia.pl

SPOTKANIE INFORMACYJNE ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ SIEDZIBIE (ul. Wejherowska 65) 17 WRZEŚNIA O GODZ. 17:30 Więcej informacji na naszej stronie internetowej: zpsgdynia.pl i pod numerem telefonu: 507 432 619. ZAPRASZAMY!!!!

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się