Ruszył konkurs "Z miłości do Gdyni", organizowany przez Galerię Klif w partnerstwie z Muzeum Miasta Gdyni i "Dziennikiem Bałtyckim"

Opublikowano środa, 13 listopada 2019, ostatnia aktualizacja środa, 13 listopada 2019 15:28:03

Niezwykle miło mi powiadomić , iż ruszył już konkurs "Z miłości do Gdyni", organizowany przez Galerię Klif w partnerstwie z Muzeum Miasta Gdyni i "Dziennikiem Bałtyckim", nad którym patronat honorowy objął Pan Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdyni.

 

 
 Szukamy współczesnych bohaterek/ bohaterów Gdyni, osób, które swoją działalnością społeczną lub zawodową w szczególny sposób reprezentują Gdynię i jej charakter.

Jeśli znają Państwo taką osobę - aktywną społecznie, gospodarczo czy edukacyjnie, zarażającą innych miłością do Gdyni - zachęcam do zgłoszenia takiej kandydatury. Zachęcam także do autozgłoszeń - warto propagować działalność własną, czy organizacji, które Państwo reprezentują. 
Nagrody w tym konkursie to karty zakupowe do Galerii Klif o równowartości 5 tys., 2 tys. i 1 tys. zł oraz 7 kart zakupowych po 300 zł. Gala finałowa odbędzie się w niedzielę handlową, 15 grudnia o godz. 12 w Galerii Klif. Już dziś serdecznie na nią zapraszam!
Informacje i formularz zgłoszeniowy, a także regulamin i formularz zgody na kandydowanie (z uwagi na RODO) znajdą Państwo na stronie: 
https://klifkonkurs.naszemiasto.pl/ 
Do 26 listopada do północy zbierane będą zgłoszenia kandydatur konkursowych.
27 listopada rozpocznie się głosowanie - jest ono bezpłatne i zakończy się 8 grudnia. 
Akcję promuje "Dziennik Bałtycki" oraz portal gdynia.naszemiasto.pl, widoczne także są już billboardy, będziemy ją także promować w sieci internetowej oraz na profilu Facebookowym. 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się