Ferie Stena Line 2020

Opublikowano środa, 8 stycznia 2020, ostatnia aktualizacja środa, 8 stycznia 2020 12:54:40

Wybierz się na zupełnie inny wyjazd na ferie! Przenieś się do Zimowej Krainy, która skrywa wiele tajemnic i atrakcji. Dzieci poznają je wszystkie podczas rejsu przygotowanego specjalnie dla nich.

Bal u Królowej Śniegu

Już niedługo ferie! Królowa Śniegu szykuje swój coroczny bal, na który zaprasza wszystkie królewny i królewiczów. Kraina lodu skrywa wiele tajemnic i dzięki temu pozwala przeżyć niezapomniane przygody w niezwykłej scenerii. Podczas ferii zabierz swoje pociechy na bal stworzony dziecięcą wyobraźnią i poznaj świat, gdzie króluje zabawa, edukacja i morska przygoda.

Wraz z naszymi małymi pasażerami przeniesiemy się do Zimowej Krainy, gdzie na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji. Królowa Śniegu pokaże wszystkim swą moc! Razem z jej gwardią – rycerzami i damami, dzieci będą się fantastycznie bawić i rozwijać swoje talenty. Mali pasażerowie udadzą się w podróż po krainie śniegu i lodu, gdzie odwiedzą niezwykłe wyspy. Na Wyspie Dźwięków dzieci poznają różne instrumenty i same będą mogły wykonać proste grzechotki. Przechodząc przez lodowy labirynt – tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami – poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi, by ruszyć w dalszą podróż. Zimowy makijaż pozwoli upodobnić się do bohaterów śnieżnego świata i dotrzeć na Wyspę Bałwanków. Tam dzieci będą mogły stworzyć jej mieszkańców, czyli bałwanki, wykorzystując do tego balony o różnych kształtach. A na koniec na pamiątkę zimowego rejsu dzieci skonstruują latarnie morskie!

Oprócz podróży na wyspy, dzieci wezmą udział w niezliczonej ilości zabaw i gier ruchowych. Wystartują w wyścigach reniferów, czyli pokonają w reniferskich butach tor przeszkód i będą musiały wykonać określone zadania. Zimowe układanki, zabawy taneczne, zabawy z kulkami i liną to kolejne atrakcje. Wieczorem na wszystkich czeka czas zabawy na parkiecie, czyli dyskoteka dla dzieci albo prawdziwy Bal u Królowej Śniegu!
 

W super cenie od 89 zł dziecko i od 179 zł dorosły!

● rejs promem;

● obiad - szwedzki stół z napojami;

● kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);

● atrakcje dla dzieci (sugerowany wiek 4-12 lat);

● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Ważne: Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie/rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Więcej informacji na: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/ferie-na-statku
 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się