II Hakuna Matata Rodzinny Festiwal Podróżniczy

Opublikowano czwartek, 30 stycznia 2020, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 10 lutego 2020 09:43:04

Wyruszamy rodzinnie! TRÓJMIASTO ŚWIAT KOSMOS!

 

II Hakuna Matata Rodzinny Festiwal Podróżniczy, jedyny taki w Trójmieście, odbędzie się w sobotę, 22 lutego 2020 roku w Sali Audytoryjnej C w Budynku III Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98. Obowiązują bilety.
https://evenea.pl/event/hakunamatatafestiwal/

W niedzielę, 23 lutego 2020, jako wydarzenie towarzyszące Festiwalowi, odbędzie się rodzinne zwiedzanie Muzeum Emigracji w Gdyni przy ul. Polskiej 1 z przewodnikiem, w trzech grupach o następujących godzinach: 10.30, 13.00 i 15.30. Obowiązują bilety i zapisy na wybrane godziny. Miejsc tylko 75, po 25 osób w każdej grupie. 

Hakuna Matata - Rodzinny Festiwal Podróżniczy II edycja to spotkanie, podczas którego podróżujące rodziny podzielą się ze zgromadzoną publicznością swoimi cennymi doświadczeniami z rodzinnych wojaży. Podstawowe hasła Festiwalu nie zmieniły się! Są to nadal: inspiracja, motywacja i Hakuna Matata, czyli nie martw się! Pakuj się i jedź! Wydarzenie kierowane jest do wszystkich rodziców, wszystkich rodzin, które pragną zainspirować się na kolejne podróże z dziećmi oraz tych, które jeszcze takiej przygody nie rozpoczęły. A mowa będzie zarówno o podróżach dalekich oraz tych zupełnie bliskich

Celem naszym jest popularyzowanie rodzinnego podróżowania i wzajemne inspirowanie się do takiej aktywności, zacieśniającej więzy rodzinne. Największą wartością Festiwalu są wspomniane wyżej prelekcje, które warto wysłuchać wszystkie. Naszą mocną stroną jest różnorodność, zatem każda będzie zupełnie inna. By umocnić Was rodzice w przekonaniu, że każda rodzinna podróż może się udać, do współtworzenia tej pięknej inicjatywy zaprosiłyśmy nie tylko wspaniałych prelegentów, ale też niezwykłych partnerów i przyjaciół, którzy razem z nami zaczarują ten dzień tak, abyście wszyscy wyszli z Festiwalu zainspirowani i tak mocno zmotywowani do rodzinnej podróży, by z miejsca mieli ochotę się spakować i ruszyć w drogę.

Wydarzenie potrwa w sobotę od godziny 10.00 do 18.00.

PROGRAM II HAKUNA MATATA RODZINNY FESTIWAL PODRÓŻNICZY
Sala Audytoryjna C w Budynku III
Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia

10:00 – 10:20 – Powitanie gości i uroczyste otwarcie Festiwalu

10:20 – 10:50 I prelekcja
Marcin i Karina Stencel Backpackersfamily – „Kirgistan i Kazachstan z Antoszką-Kartoszką w dwa miesiące, czyli włóczęga z dzieckiem w plecaku”.

11:00 – 11:30 II prelekcja
Aleksandra i Wojciech Błaszkiewicz – Okrągły Przyczepiaki – „Z przyczepką czy bez, ważne, że na dwóch kółkach i razem, czyli rowerowe przygody Przyczepiaków”.

11:40 – 12:10 III prelekcja
Lila Poszumka, Arek Wójcik i Gabi Todolamancha.pl – „Z królikiem przez świat, czyli miesięczna wyprawa małym kamperem po Japonii”.

12:20 – 12:50 IV prelekcja
Aleksandra i Piotr Gajos – „Przez Chiny i Hong Kong, do Chinatown w Singapurze, czyli świąteczna wyprawa z trójką dzieci”.

13:00 – 13:45 V prelekcja
Sylwia, Igor i Grzegorz Kołpuć Rodzina Nomadów – „Cyfrowy nomadyzm w rodzinnym wydaniu, czyli jak spędzić w podróży pół roku… co roku”.

13:45 – 14:30 – Przerwa

14:30 – 15:00 VI prelekcja
Maciej i Mikołaj Wożniak Maciejmaxblox – „Z miłości do rodziny, podróży i piłki nożnej, czyli jak zaplanować wyprawę po świecie śladami wielkich piłkarskich meczów”.

15:10 – 15:40 VII prelekcja
Anna Wolska Bagaż podręczny – „Backpackerka z krwi i kości w zupełnie nowej podróżniczej przygodzie, czyli jak urodzić i…dalej podróżować, tym razem już z niemowlakiem”.

15:50 – 16:20 VIII prelekcja
Iwona i Michał Guć – „W 18 lat 75 krajów na 4 kontynentach, czyli wiedz, że dziecko nie jest
z porcelany”.

16:30 – 17:00 IX prelekcja
Aleksandra i Marcin Protasewicz Okiem Aleksa – „Słońce, gorączka, złote piaski i zachwycające miasta, czyli rodzinnie samochodem zdobywamy Bałkany”.

17:10 – 17:40 X prelekcja
Kasia, Paweł i Oskar Grabowscy Familytime.pl – „Blisko, bliżej, najbliżej jeszcze niejeden raz Cię zaskoczy, czyli trójmiejskie atrakcje na wspólny, rodzinny czas”.

17:45 – 18:00 Rozdanie nagród, pożegnanie, wspólne zdjęcie

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany w programie.

Z A P R A S Z A M Y ❣️🙌

💥 Bilety na Festiwal zakupicie tu:
https://evenea.pl/event/hakunamatatafestiwal/

💥 Szczegóły Festiwalu:
http://festiwalhakunamatata.pl
 

Będzie nam bardzo miło, jeśli wraz z nami wyruszycie w tą piękną podróż.

TRÓJMIASTO ŚWIAT KOSMOSZdobywamy!

Szczegóły wydarzenia, program prelekcji i program warsztatów na naszej stronie: http://festiwalhakunamatata.pl

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się