MamKINO. Filmowy przewijak | Małe kobietki

Opublikowano poniedziałek, 10 lutego 2020, ostatnia aktualizacja wtorek, 11 lutego 2020 14:36:42

Właśnie zostałaś Mamą i Twój świat przewrócił się do góry nogami? Marzysz o tym, żeby wyjść z domu, ale nie chcesz rozstawać się z Maluszkiem? Kino wydaje Ci się nierealną perspektywą? A może jesteś młodym Tatą?

Filmowy przewijak!

Właśnie zostałaś Mamą i Twój świat przewrócił się do góry nogami? Marzysz o tym, żeby wyjść z domu, ale nie chcesz rozstawać się z Maluszkiem? Kino wydaje Ci się nierealną perspektywą? A może jesteś młodym Tatą? 🍼🧸❤️
 
👉 To właśnie dla Was, osób opiekujących się niemowlętami, Gdyńskie Centrum Filmowe uruchamia „MamKINO. Filmowy przewijak”. Cykl seansów dostosowanych do potrzeb widzów, którzy przyjdą do Kina Studyjnego GCF z malutkim dzieckiem.
 
„MamKINO. Filmowy przewijak” to seanse raz w miesiącu, przed południem, w sali kinowej Goplana.
 
Z okazji pierwszego spotkania wśród uczestników rozlosujemy dwie niespodzianki:
- jedną rodzinną sesję zdjęciową ufundowaną przez Mika Szymkowiak Fotografia
- jeden rodzinny obiad ufundowany przez Alt Cafe Gdynia - zapraszamy do świata kawy i zabawy
 
👉 Tutaj nikomu nie przeszkodzi, jeśli dziecko się rozpłacze, trzeba będzie je nakarmić albo przewinąć. Na miejscu można skorzystać z przewijaka. Dźwięk w sali kinowej zostanie lekko wyciszony, a światło – nie do końca wygaszone.
 
👉 W repertuarze cyklu „MamKINO. Filmowy przewijak” znajdą się filmy z aktualnego repertuaru Kina Studyjnego GCF. Na dobry początek Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na „Małe kobietki”
 
Partnerem projektu jest Gdynia Rodzinna ❤️❤️❤️, z którą będzie można spotkać się podczas wydarzenia.
 
🤩 Jeśli masz dzieci już nieco starsze, w wieku przedszkolnym, wybierz się na rodzinny poranek filmowy z cyklu „Bajka w Centrum”. Najbliższy już w sobotę, 22 lutego.
 
Sptawdź szczegóły w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/2310815359218118/

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się