City Camps - wakacje 2020 z angielskim na Fikakowie w After School Club

Opublikowano czwartek, 4 czerwca 2020, ostatnia aktualizacja wtorek, 16 czerwca 2020 10:22:51

W tym roku tematem wiodącym będą projekty STEAM, w których będziemy równoważyć zabawę nauką i sztuką. Oprócz wyzwań technicznych i konstrukcyjnych, będą także crafty plastyczne i warsztaty taneczne Jumpstyle. Wszystko dostosowane do wieku, płci i zaangażowania uczestników.

PROJEKTY  S T E A M
Science   Technology   Engineering   Art   Math  

Wciąż pozostajemy wierni codziennym zajęciom i projektom językowym związanym z tematem dnia/tygodnia.

Od dwóch tygodni pracujemy nad przygotowaniem do sezonu letniego w nowych warunkach. W związku z dość dynamiczną sytuacją wiemy, że nasz plan będzie ulegał korektom. Będzie to dotyczyło szczególnie dni wyjazdowych. Czekamy na odmrożenie atrakcji dla dzieci, ale wszelkie ewentualne wyjazdy będą konsultowane z rodzicami uczestników.

Poradzimy sobie nawet, jeżeli nie będzie można ruszać się poza Fikakowo. Mamy własną salę sportową, las i ogrodzony teren zielony przy świetlicy na naszą wyłączność!!! Planujemy bardzo dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Mamy własny budynek, więc dzieci nie są narażone na kontakt z osobami z zewnątrz. Uczestnicy mogą jeść i pracować w swoich salach, każda grupa oddzielnie.

Grupy są 6-7 osobowe - zawsze, ale w tym roku ograniczymy ilość wszystkich uczestników do kilkunastu. Mamy stałych wychowawców, którzy przygotowują zabawy, warsztaty i zajęcia językowe. 

Przygotowujemy się także do regularnej dezynfekcji sal, sprzętu sportowego i dydaktycznego. Zwiększyliśmy środki ochrony zdrowia. Nasi wychowawcy będą przywiązywać szczególną wagę do regularnego dezynfekowania rąk wszystkich uczestników.

Mamy w planach bardzo aktywne i kreatywne zajęcia językowe, plastyczne (malowanie kubeczków, glina, drewniane obrazki i okienka), terenowe (podchody, "zielnik skarbów leśnych"), taneczne (Jumpstyle dance), ruchowe (mini golf, krokiet, duński "król"), projekty STEAM. Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na wyjazd, możemy z dziećmi udać się na plażę (Gdynia lub Orłowo). Wszystko możemy ustalać  po zebraniu całej grupy. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i obawy. Prosimy o kontakt w razie pytań i wątpliwości.

Każdy z terminów będzie miał inny program, który udostępnimy po potwierdzeniu rezerwacji.

Codziennie fotorelacja dla rodziców.

Dzieci dzielimy na grupy wiekowe (zajęcia językowe/ STEAM) i płeć (zajęcia plastyczne).
Opieka odbywać się będzie w godzinach 7.30-16.30 w After School Club, Lipowa 5 Gdynia.
Wyżywienie to jak zwykle obiadki (zupa i II danie) oraz po jednej wizycie w restauracji i pizzerii. W tym roku drugie śniadania będą w dni wycieczek, a podwieczorki w pozostałe dni.

Cena 549 zł. Gwarantujemy zwrot pieniędzy w razie obostrzeń rządowych.

Przypominamy o zniżkach dla stałych klientów, rodzeństw, posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna, Karty Mieszkańca i Karty Dużej Rodziny.

Każdy kolejny turnus dodatkowo z 50 złotową zniżką.

Terminy:
- 29.06-3.07,   
- 13-17.07,   
- 20-24.07, 
- 10-14.08,   
- 24-28.08.

Dla dzieci 5-12 lat.


Zapisy biuro@asclub.edu.pl, tel 512 520 701.
Zapraszamy,
Zespół After School Club 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się