Nabór do Szkoły Talentów VocalDance

Opublikowano czwartek, 27 sierpnia 2020, ostatnia aktualizacja czwartek, 27 sierpnia 2020 13:03:59

Szkoła Talentów VocalDance rozpoczyna nabór na nowy rok szkolny 2020/2021!

"Szanowni Rodzice, szanowni Uczniowie i Uczennice!
Zapraszamy do Szkoły Talentów VocalDance w Chwaszczynie - miejsca, w którym marzenia o scenie i teatrze stają się rzeczywistością.
Z uwagi na panującą sytuację w kraju nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak będzie wyglądał nadchodzący rok szkolny. Jesteśmy pewni jednego - niezależnie od tego czy zajęcia będą odbywały się w naszej siedzibie czy w Waszych domach będą one prowadzone w sposób profesjonalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb dzieci, w kameralnych grupach pod okiem doświadczonych pedagogów. Dlatego już teraz zapraszamy do nas nowych uczniów!
W tym roku wstępna rekrutacja odbywa się on-line. Zapraszamy do kontaktowania się z nami, a otrzymają Państwo informacje odnośnie formy nadsyłania zgłoszeń.
Planujemy rozpocząć rok szkolny w sobotę 5go września. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w naszej siedzibie w Chwaszczynie. Tam też przeprowadzimy dzień otwarty, zajęcia próbne oraz ogłosimy listę dzieci przyjętych do naszej szkoły. W przeciwnym razie spotkamy się w Internecie.
Jesteśmy przygotowani na dwa warianty pracy. Oba opierają się na pracy nad autorskim tekstem scenariusza, która zakończy się spektaklem na scenie. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, dostosowanych zarówno do wieku jak i zdolności uczniów. Rok temu uruchomiliśmy zaawansowaną grupę MasterClass. W trakcie nauki w naszej szkole prowadzone są zajęcia z aktorstwa, wokalu, tańca, dykcji, rytmiki, kształcenia słuchu oraz pracy nad tekstem. Istnieje możliwość dodatkowych zajęć indywidualnych.
Kiedy wszyscy siedzieliśmy zamknięci w domach co sobotę spotykaliśmy się z naszymi uczennicami i uczniami na zajęciach on-line. Nie uczyniliśmy z tego czasu wakacji - dostosowując metody pracy do panujących warunków pracowaliśmy nad autorskim spektaklem "Czacha Dymi", który wciąż czeka na swoją premierę na deskach teatralnych. Choć liczymy na to, że sytuacja się zmieni i będziemy mogli spotkać się na żywo rozważamy także zajęcia zdalne i dostosowanie spektaklu do realizacji internetowej.
Jeśli są wśród Was dzieci i młodzież (7-18 lat) chcące realizować swoje marzenia o scenie, śpiewaniu, tańcu... nie czekajcie aż wasze marzenia spełnią się same. Bądźcie odważni, zapraszamy do nas!"

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=697744880802478&id=155055928404712

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się