JUMPCITY Park Trampolin

adres:
ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia
tel:
58 380 07 70
e-mail:
rezerwacja@jumpcity.pl
www:
jumpcity.pl
JUMPCITY to największy Park Trampolin w Europie i jedyny tego typu obiekt w Polsce!
 

JUMPCITY w Gdyni to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o całej rodzinie. Łączy przyjemne z pożytecznym: trening na trampolinie to nie tylko doskonała zabawa, ale też sposób na utrzymanie doskonałej kondycji.

 

JUMPCITY to ponad 2000 m2 trampolin; ogromny basen z gąbkami, boiska do zbijaka, trampoliny z koszami, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe, poczekalnia z bezpłatnym dostępem do Internetu, sale urodzinowe oraz nowoczesne szatnie z  prysznicami.

 

“Trening na trampolinach pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym” – mówi Maciej Leśniak założyciel JUMPCITY. “Z jednej strony to świetna zabawa, a z drugiej sposób na utrzymanie dobrej kondycji i modelowanie sylwetki. Zaledwie 10 minut skoków pozwala spalić tyle samo kalorii co 30-minutowy bieg. Nie nadwyrężamy też stawów, tylko wzmacniamy mięśnie. Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwa profesjonalna kadra, która odpowiada na pytania i udziela wskazówek dotyczących ćwiczeń.”

 

Park Trampolin oferuje również ciekawe zajęcia dodatkowe. AKROBATYKA dla dzieci i dorosłych, FITNESS dla mamy (jedyny program fitness z użyciem trampolin w Polsce!), WORKOUT dla taty oraz JUMP KIDS dla dzieci w wieku 7-10 lat.

 

JUMPCITY to także wspaniały pomysł na urodziny. Imprezy dla najmłodszych to nie tylko zabawa podczas skoków, ale też liczne atrakcje dodatkowe, np. malowanie twarzy, kalambury, mini-disco, nauka podstaw na batucie. Do Państwa dyspozycje oddajemy trzy nowoczesne i atrakcyjnie udokorowane sale urodzinowe - idealne miejsce na wymarzone urodziny !