PIQNIQ Naleśnikarnia

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Świętojańska 105, Gdynia
tel:
514 038 427
e-mail:
biuro.goodfood@gmail.com
www:
www.facebook.com/piqniqnalesnikarnia
godz. otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 21:00 niedz.: 11:00 - 20:00
Witamy serdecznie wszystkich klientów PIQNIQ naleśnikarnia.
 
Szykując PIQNIQ mieliśmy na celu stworzyć fajne i ciepłe miejsce do spotkań towarzyskich na których można  dobrze i oryginalnie zjeść. Dlatego nasze menu tak powstało, aby każdy znalazł coś  dla siebie.  Wybór jest duży i zróżnicowany: zaczynając od  pysznych zup, naleśników słodkich, mięsnych, rybnych,  wegetariańskich,  spaghetti naleśnikowego na słodko i na słono, fajnych sałatkach, naturalnych wyciskanych sokach, wypasionych koktajlach, gorących i pachnących kawach i herbatach, a kończąc na  daniach  DELUX  dla najbardziej wymagających.
Specjalnie dla  Was powstały takie oryginały jak: naleśnik MURZYN na cieście kakaowym, naleśnik MAKOWIEC na cieście makowym, RAFAELLO  - każdy zna ten pyszny smak,  naleśniki dla dzieci z wypalanymi niespodziankami  i wiele innych.
Możemy zaproponować trzy rodzaje ciasta: wytrawne, pełnoziarniste oraz bezglutenowe.
Reasumując:  mąż bierze pod rękę żonę, dziadek babcię, dziewczyna chłopaka, chłopak dziewczynę, sąsiad sąsiadkę, tata córkę, mama syna, ciotka wujka, syn teściową, córka teścia i jak tylko jeszcze sobie wymyślicie i spotykamy się na pysznym jedzeniu w naleśnikarni  PIQNIQ.  Do Zobaczenia.  Gwarantujemy pyszne jedzenie i fajną atmosferę.