Centrum Edukacji Pozaszkolnej Galileusz Gdynia

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Świętojańska 18/2, 81-368 Gdynia
tel:
531-744-488
e-mail:
gdynia@galileusz.com.pl
www:
www.galileusz.com.pl/gdynia/
Centrum Edukacji Pozaszkolnej Galileusz Gdynia zaprasza na zajęcia pozalekcyjne oraz kursy przygotowujące do szkół i uczelni wyższych dzieci oraz młodzież od lat 5 do 18+.

Zdolności oraz zainteresowania każdego dziecka z osobna są rzeczą indywidualną.
To krótkie stwierdzenie warunkuje nasze podejście oraz wachlarz ofert przeznaczony dla Państwa jako naszych klientów. Galileusz Gdynia podzielony jest na szereg Akademii, które skupiają w sobie wszystkie najważniejsze dziedziny edukacji, aby mogli Państwo w pełni rozwinąć talenty swoich pociech.

  • W skład Akademii nauk ścisłych wchodzą zajęcia z nauk ścisłych, jak i zajęcia dla dzieci rozwijające myślenie logiczne oraz zainteresowanie przedmiotami naukowymi i przyrodniczymi.

  • Akademia sztuk pięknych oferuje możliwość poznania różnych technik rysunkowych i malarskich, a także przygotowanie do studiów artystycznych.

  • Akademia humanistyczna oferuje kursy poszerzające umiejętności z dziedziny humanistyki oraz językowe, zarównano dla początkujących, jak i zaawansowanych. Oferujemy również kursy z kultury obcych narodów.

  • Akademia kodowania obejmuje kursy z dziedziny informatyki takie jak nauka języków programowania, obsługi podstawowych programów komputerowych, aplikacji biurowych i graficznych.
 
Zajęcia odbywające się w naszej placówce w grupach od 3 do 10 osób lub 1 na 1 gwarantują indywidualne podejście nauczyciela do każdego poszczególnego ucznia.


Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.galileusz.com.pl/gdynia lub kontaktu telefonicznego [510-560-516]  oraz mailowego gdynia@galileusz.com.pl

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia rodzinna:
- 10% zniżki na każdy kurs grupowy
- 10% zniżki do ceny zajęć indywidualnych

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się