NosiMisie - Showroom

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Władysława IV 47, 81-384 Gdynia
tel:
514-292-535
www:
nosimisie.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 10.00 - 19.00 Soboty i niedziele - nieczynne

Nosimisie To sklep założony przez Akredytowaną Doradczynię Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci. 

Kiedy urodził się mój synek od razu wiedziałam, że będę go nosić w chuście. Myślałam o tym jako o wspaniałym sposobie na bliskość z dzieckiem, który jednocześnie pozwoli mi na większą swobodę - mając wolne ręce i nie obawiając się przeszkód takich jak schody, które ciężko pokonać z wózkiem. Szybko okazało się, że chusta nieoceniona była podczas napadów kolek, przy wieczornym usypianiu i wielu innych sytuacjach.

Zaczęłam szerzyć ideę noszenia dziecka wśród znajomych, którzy również podzielili mój entuzjazm. Stąd wziął się też pomysł na ukończenie kursu na Doradcę noszenia w chuście, który ukończyłam w Akademii Noszenia Dzieci. Podczas wyposażania się w chusty na warsztaty dla rodziców nawiązałam współpracę z kilkoma producentami, więc kiedy rodzice zapragnęli możliwości kupna chust postanowiłam założyć sklep w którym oferować będę tylko chusty sprawdzone osobiście. I tak narodziło się NosiMisie :) 

 

Obecnie sklep działa wyłącznie w internecie, jednak w najbliższym czasie planujemy otwarcie punktu w Gdyni.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna:
- 5% zniżki na cały asortyment sklepu
- 20% zniżki na konsultacje z noszenia w chustach (dotyczy konsultacji w sklepie).

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się