Kino Studyjne w Gdyńskim Centrum Filmowym

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Plac Grunwaldzki 2, 81-372 Gdynia
tel:
58 712 22 77
e-mail:
info@gcf.org.pl
www:
gcf.org.pl/kino_studyjne/
Kino Studyjne: Warszawa, Goplana, Morskie Oko

Gdyńskie Centrum Filmowe dysponuje największym w regionie Kinem Studyjnym. Trzy sale mogą pomieścić 45, 96 i 227 widzów. Wyposażono je w wysokiej klasy projektory 4K oraz nagłośnienie 7.1. Ich symboliczne nazwy - Warszawa, Goplana i Morskie Oko - nawiązują do dawnych gdyńskich kin i filmowych sentymentów gdynian. W ramach 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni w Kinie Studyjnym GCF odbędzie się część projekcji konkursowych, w tym pokazy prasowe.
 
Podstawa bieżącego repertuaru to kino ambitne i artystyczne, z bogatą ofertą dla młodej widowni. W Kinie Studyjnym GCF będzie można oglądać doceniane przez krytykę filmy fabularne, a także dokumentalne - polskie, europejskie, azjatyckie, bliskowschodnie, południowoamerykańskie, anglosaskie. Wiele z nich trafia rzadko lub wcale na ekrany popularnych kin. Planowane są również pokazy filmów studyjnych i prezentacje twórczości młodych amatorów oraz studentów szkół filmowych.
 
Kino Studyjne GCF współpracuje z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych w Polsce oraz organizacją Europa Cinema. Wspólnie z innymi gdyńskimi instytucjami kultury będzie organizować filmowe przeglądy tematyczne. Jest też tegorocznym gospodarzem Forum Wokół Kina, czyli cyklicznej imprezy środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów.


Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna rodzicom lub opiekunom przysługuje bilet w cenie 13 zł, a dzieciom wymienionym w karcie w cenie 10 zł. Bilety rodzinne z kartą Gdynia Rodzinna obowiązują dla maksymalnie 2 osób dorosłych przy zakupie minimum jednego biletu dla dziecka.

Dokumenty upoważniające do zniżek są sprawdzane w kasach kina oraz przy wejściu na salę.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się