Pasjanitki

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Waleriana Szefki 2F/B1, 81-572 Gdynia
tel:
574 223 849
e-mail:
kontakt@pasjanitki.pl
www:
pasjanitki.pl
godz. otwarcia:
pon.-pt. 12:00 – 18:00; sob. według harmonogramu wydarzeń
Pasjanitki to miejsce dla każdego, kto zechce rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania podczas warsztatów. To również stacjonarny sklep z unikatowymi produktami, galeria którą możesz odwiedzić w godzinach otwarcia Atelier.
Zajęcia w Pracowni są prowadzone w luźnej, kameralnej atmosferze. Naszym celem jest przede wszystkim dobra zabawa, mile spędzony czas z oddechem od dnia codziennego. Pasjanitki to nie tylko warsztaty, to sposób na życie z pasją.

Warsztaty rękodzielnicze rozwijają umiejętności manualne, uczą starannego i estetycznego wykonania czynności, poprawiają koordynację wzrokowo – ruchową, ćwiczą koncentrację uwagi na danej czynności, pozwalają na odreagowanie negatywnych emocji. Dostosowane są do potrzeb i możliwości uczestników.

Oferta

Regularnie organizujemy warsztaty z artystami, instruktorami i pasjonatami wielu dziedzin rękodzieła. Nasze warsztaty kierujemy do osób w każdym wieku, od przedszkolaka do seniora. Nie ważne ile masz lat i czym się zajmujesz z nami obudzisz w sobie twórczą pasję.
W wolnych chwilach ręcznie tworzymy produkty, niektóre możesz obejrzeć na stronie, a pozostałe znajdują się w naszej pracowni. Naszą ofertę charakteryzują pojedyncze egzemplarze, które są tworzone z myślą o osobach w każdym wieku.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

-10% zniżki na warsztaty dla dzieci i dorosłych. Zniżka nie obowiązuje przy warsztatach gościnnych. Zniżki nie łączą się.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się