Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Oliwkowa 29, 81-589 Gdynia
tel:
58 629-00-18
e-mail:
info@makaraka.pl
www:
www.makaraka.pl
Partner karty Gdynia Rodzinna.

MAKARAKA powstała dzięki fascynacji twórczością, nieokiełznaną energią i światem wyobraźni dziecka. To przyjazne, bezpieczne, stymulujące miejsce tworzone z pasją.
Bogata i ciekawa oferta warsztatów rozwijająco-edukacyjnych stałych oraz zajęć odbywających się cyklicznie tworzona z myślą o dzieciach najmłodszych w wieku 0-7lat, które z pasją i zachwytem odkrywają świat, a jednocześnie są pełne energii i twórczego zapału, dla których czasami jest trudno znaleźć ujście w domu. Poprzez zabawę zajęcia rozwijają kreatywność i pomagają
w fascynujący sposób poznawać świat.
     MAKARAKA to także przestrzeń dla Dorosłych czerpiących frajdę z bycia rodzicem, pragnących poszerzyć swoje rodzicielskie horyzonty poprzez uczestnictwo w rozmaitych wykładach oraz warsztatach. To miejsce, w którym mogą ciekawie i aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami.
     MAKARAKA to miejsce, w którym można się rozwijać, tworzyć i spotykać. Pić kawę. Czytać książkę. Podczas gdy maluch „bryka i hasa” mogą Państwo odpocząć lub nadrobić zaległości prasowe.
Studio Dziecięcej Aktywności mieści się na 3 piętrach o łącznej powierzchni 180m2 –udostępniamy 2 przestronne, ciekawie zaaranżowane Krainy Zabaw  –dla najmłodszych w wieku 0-3lata, dla maluchów w wieku 4-7lat oraz salę lustrzaną.
Zajęcia prowadzą doświadczeni pedagodzy, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, uwielbiają pracę z dziećmi i uczynili ją swoją pasją.
Oferta będzie się zmieniała i rozszerzała w odpowiedzi na potrzeby Państwa i maluchów.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Opis zniżek z kartą Gdynia Rodzinna:
- 5% rabatu na zajęcia w Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności
- 20% rabatu na zabawę w Krainie Zabaw w Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności
- 5% rabatu na organizację urodzin w Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się