Zacznij z miejsca, w którym jesteś - warsztat

miejsce:
Laboratorium Innowacji Społecznych
adres:
ul. Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
kiedy:
sobota, 14 kwietnia 2018
godz. 10:00 - 13:30
Zapraszamy na drugi warsztat z cyklu z dwóch spotkań w mini cyklu pt:. "Bądź Sobą - Żyj Szczęśliwie".

W ramach drugiego spotkania "Zacznij z miejsca, w którym jesteś - w jaki sposób dobrze rozpocząć realizację tego, co dla mnie naprawdę ważne?" pozwolimy, aby miejsce, w którym jesteś dziś ze sobą przejawiło się w sposób naturalny i prawdziwy.
Bez oceniania, ubarwiania i tworzenia masek - osadzisz się w swojej przestrzeni życia, takie jakie jest na dziś dzień: radosne, smutne, nieprzewidywalne, wymarzone, uporządkowane, dziwne :)...

Podczas warsztatu:
- bardziej konkretnie i "z sercem" zobaczysz siebie w miejscu, w którym jesteś dziś ze sobą - w życiu osobistym jak i zawodowym
- nazwiesz to, co ciebie frustruje w tej przestrzeni, co ci się nie podoba, co cię niepokoi
- rozpoznasz potencjał miejsca, w której jesteś dziś ze sobą w swoim życiu
- określisz kierunek zmiany, która wyłania się jako ważna dla Ciebie na dziś dzień
- poznasz wybrane narzędzia ugruntowywania się (osadzania się w ciele & w tu i teraz, których stosowanie m.in. przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu w życiu)
- zainspirujesz się do rozwijania akceptacji siebie oraz zadowolenia z siebie / w pozycji wolnej od oczekiwań / ocen innych osób / odnoszonych sukcesów i porażek / własnych sądów na temat samej/samego siebie / jak i posiadanych wobec siebie wymagań.

Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. (sobota) w godz. 10.00-13.30 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).
Prowadzenie - Marta Czepukojć.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy ruszają 06.04.2018, godz. 10.00 https://badzsoba2.evenea.pl/

Spotkanie jest inspiracją do rozpoczęcia bardziej świadomego i uważnego życia; rozwijania umiejętności redukowania stresu oraz zwiększania pewności siebie wynikającej z tego, kim jesteś, a nie z tego, co myślą o tobie inni, jak przebiega twoja kariera, w jakiej roli jesteś w życiu lub co posiadasz na własność.
Zapraszam do przestrzeni, w której pozwolisz sobie odnaleźć swoją moc w przyzwoleniu sobie na bycie niedoskonałą/ym, niezrealizowaną/ym, nie wiedzącą/ym, wrażliwą/ym i bezbronną/ym. A zarazem w widzeniu tego, czuciu siebie i działaniu na rzecz samej/samego siebie w swoim rytmie.
Spotkanie ma charakter coachingowy / warsztat nie ma charakteru terapeutycznego.

O prowadzącej:
Marta Czepukojć - socjolożka, coach, bodyworker, założycielka Senta Coaching. Absolwentka akredytowanego przez ICF programu The Art and Science of Coaching, Erickson College International w Kanadzie we współpracy z Wszechnicą UJ. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy odnoszą sukcesy zawodowe, jednocześnie mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego. Pomaga im odzyskać siebie i zacząć w końcu żyć, by to co dla nich naprawdę ważne, zaistniało w ich życiu. W pracy z ludźmi wykorzystuje doświadczenie trzynastu lat pracy w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału osobistego i zawodowego. W życiu osobistym ważne są dla niej bliskie przyjaźnie, autentyczny kontakt z innymi ludźmi oraz przyroda.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

kwiecień

2018
pn wt śr czw pt sob nd
13 26 27 28 29 30 31 1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30 1 2 3 4 5 6