Wielki finał „Lata z Radiem” w Gdyni!

miejsce:
Skwer Kościuszki
adres:
ul. Skwer Kościuszki, Gdynia
kiedy:
niedziela, 26 sierpnia 2018
godz. 13:00 - 23:59
To będzie niezwykłe muzyczne wydarzenie na koniec wakacji! Już 26 sierpnia w Gdyni zagości Festiwal „Lata z Radiem”. Kultowa, znana od lat audycja Polskiego Radia zmienia swoją formułę i na koniec trasy pożegna się ze słuchaczami imprezą, podczas której na dwóch festiwalowych scenach wystąpi 16 czołowych polskich artystów.

„Lato z Radiem” i zapowiadająca audycję od samych jej początków charakterystyczna „Polka Dziadek” to dla całych pokoleń Polaków wspomnienia z dzieciństwa. Kultowa audycja Polskiego Radia w tym roku wraca w nowej, bardziej atrakcyjnej formule, a co najważniejsze – jej kluczowe wydarzenie odbędzie się w Gdyni. 26 sierpnia, niemal na sam koniec wakacji, już po audycjach prowadzonych w kilkudziesięciu polskich miastach odbędzie się Festiwal „Lata z Radiem” na Skwerze Kościuszki.

To 16 polskich artystów – zarówno tych z absolutnej muzycznej czołówki, jak i młodych wykonawców, którzy dopiero zyskują szerszą popularność i zaczynają grać na największych scenach, tworząc przy tym oryginalne i ambitniejsze brzmienia. Lista jest imponująca i znajdują się na niej Brodka, Coma, Fisz Emade, Kortez, Ørganek, Smolik i Kev Fox oraz Krzysztof Zalewski – wszyscy wystąpią na większej scenie pod nazwą „Polski Top”. Stawkę uzupełniają artyści z mniejszej sceny „Idzie nowe”: Król, MaJLo, Oxford Drama, Rebeka, Tulia, Barbara Wrońska Xxanaxx i Daria Zawiałow. Do tego jeszcze występ gwiazdy, którą Polskie Radio na razie trzyma w tajemnicy.
Koncert na Skwerze Kościuszki rozpocznie się o godzinie 13:00 i trwać będzie do północy. Festiwal to nie tylko artyści, ale też radiowi dziennikarze w roli prowadzących – oprócz Piotra Metza to wyjątkowe wydarzenie poprowadzą też znani z Polskiego Radia: 
Anna Gacek, Ula Kaczyńska, Agnieszka Szydłowska oraz Piotr Baron, Marcin Kusy, Marek Niedźwiecki, Damian Sikorski, Piotr Stelmach, Paweł Sztompke, Hirek Wrona i Tomasz Żąda. Dziennikarze Polskiego Radia ze specjalnego studia festiwalowego będą przekazywać relacje na anteny Jedynki, Trójki, Czwórki i PR24, a portal PolskieRadio.pl przeprowadzi streaming wideo z obu festiwalowych scen. 
Warto zapamiętać tę datę – 26 sierpnia żegnamy lato w Gdyni w wyjątkowym muzycznym towarzystwie!

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

październik

2018
pn wt śr czw pt sob nd
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31 1 2 3 4