Projekt Rodzinka: Bez kar i nagród - czy to możliwe?

miejsce:
Centrum Riviera
adres:
ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia
kiedy:
sobota, 17 listopada 2018
godz. 11:00 - 13:00
Już w sobotę 17 listopada o godz.11 zapraszamy na kolejne spotkanie Projektu Rodzinka! 
Wyjątkowe warsztaty o wychowaniu dzieci opartym na uważności, poszanowaniu i bliskości poprowadzi dla Was Zuzanna Kołacz-Kordzińska. Podpowie, jak skutecznie komunikować się z dzieckiem bez korzystania z form nacisku, takich jak system kar i nagród. 

Spotkanie będzie okazją do dyskusji, podczas której poszukamy odpowiedzi na następujące pytania:
➡ Jakie funkcje pełnią kary oraz nagrody❓
➡ Dlaczego karzemy i nagradzamy nasze dzieci❓
➡ Czy kary i nagrody działają naprawdę❓
➡ Co zamiast kar i nagród❓

Spotykamy się w kawiarni Starbucks Gdynia Riviera, gdzie w przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy będziemy mogli wymienić się doświadczeniami. 
📩 Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rejestrację. 
Aby zgłosić swój udział, wystarczy przesłać maila na adres: socialmedia@centrumriviera.pl 📧
Jeśli planujecie przyjść z maluchem - zapraszamy! - prosimy jedynie o zaznaczenie tego w mailu :


Kim jest Zuzanna Kołacz-Kordzińska?

W roku 2012 stworzyła Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej”, w którym na co dzień wspiera rodziców w ich świadomym rodzicielstwie i poszerzaniu rodzicielskich kompetencji. Redaktorka Kwartalnika Laktacyjnego i v-ce prezeska Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Organizatorka i współorganizatorka wielu rodzicielskich wydarzeń w Trójmieście. Liderka gdańskiej grupy Pozytywnie o porodzie. Laureatka Lauru Bliskości. Certyfikowana doula.

Czym jest PROJEKT RODZINKA?

Wychowanie dzieci to duże wyzwanie, szczególnie dziś, w pędzącym świecie, wypełnionym nowymi technologiami i nadmiarem bodźców. Centrum Riviera, jako miejsce przyjazne rodzinie, postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom obecnych i przyszłych rodziców, dostarczając im dawkę wiedzy, która ułatwi codzienną komunikację z dziećmi. Tak właśnie powstał Projekt Rodzinka, niezwykły cykl spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów w przestrzeni Centrum. 

Cel, który postawiła sobie Riviera, to dostarczanie rodzicom fachowej wiedzy, a także inspirowanie ich do szukania nowych metod wychowawczych oraz wspólnego, kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem. W ramach cyklu poruszana będzie tematyka psychologii i relacji w rodzinie, edukacji, pielęgnacji malucha oraz zdrowego odżywiania. Planowane są także praktyczne warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

listopad

2018
pn wt śr czw pt sob nd
44 29 30 31 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30 1 2