Projekt Rodzinka: Dieta a zdrowie dziecka - co należy wiedzieć?

miejsce:
Centrum Riviera
adres:
ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia
kiedy:
sobota, 5 stycznia 2019
godz. 10:30 - 12:30
Sobota 5 stycznia to kolejna okazja dla rodziców, by zaczerpnąć cennej wiedzy o świadomym wychowaniu dzieci. Zobaczcie, jak działać, by zagwarantować dziecku zdrowie poprzez odpowiednie decyzje żywieniowe!
 
Warsztaty dotyczące diety u dzieci poprowadzi doświadczona dietetyczka i wykładowczyni Agnieszka Danilewicz. Od 10 lat wspiera merytorycznie badania i projekty dotyczące nawyków żywieniowych najmłodszych. Teraz podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami najbliższego spotkania projektu “Rodzinka”!
 
Jeżeli nie chcecie przeoczyć momentu, kiedy Wasze dziecko zacznie odżywiać się niezdrowo, lepiej zawczasu dowiedzcie się, co powinno zacząć budzić Wasz niepokój, a co jest OK. W trakcie spotkania przyjrzymy się różnym wpływom, jakim ulega mały człowiek i zdiagnozujemy, które czynniki są pozytywne, a które alarmujące. Odpowiemy także na najważniejsze pytanie - “czym właściwie jest prawidłowe żywienie?” - i rozwiejemy wszelkie rodzicielskie wątpliwości wokół tego tematu!
 
Bądźcie z nami! Spotykamy się w kawiarni Starbucks Gdynia Riviera, gdzie w przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy będziemy mogli wymienić się doświadczeniami.
 
📩 Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rejestrację.
Aby zgłosić swój udział, wystarczy przesłać maila na adres: socialmedia@centrumriviera.pl 📧
Jeśli planujecie przyjść z maluchem - zapraszamy! - prosimy jedynie o zaznaczenie tego w mailu :)
 
Kim jest Agnieszka Danilewicz?
Jej zawodowym celem jest inspirowanie do zmian w postrzeganiu zdrowia jako #wartości, na którą bez względu na wiek można #wpływać! To przede wszystkim dietetyczka, wykładowczyni i trenerka motywacyjna z certyfikatem MBT, T&T, a także właścicielka Instytutu Eligo. Od 10 lat tworzy i wspiera merytorycznie programy z obszaru promocji #zdrowego odżywiania. Na co dzień mama dwójki dzieci i zapalony kibic koszykówki. ;)
 
Czym jest PROJEKT RODZINKA?
 
To cykl spotkań i #warsztatów, prowadzonych przez specjalistów dla obecnych i przyszłych rodziców, a także dzieci. Postawiliśmy sobie jasny cel - dostarczać #fachowej wiedzy i #inspirować. Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny. 💗

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

styczeń

2019
pn wt śr czw pt sob nd
1 31 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31 1 2 3