Konferencja o złości. Siła w Tobie.

miejsce:
Hotel Mercure Gdynia
adres:
ul. Armii Krajowej 22, Gdynia
kiedy:
sobota, 12 października 2019
godz. 09:30 - 15:00
ceny biletów:
https://evenea.pl/imprezy/konferencje/gdynia/konferencja-o-zlosci-sila-w-tobie-227622/

ZŁOŚĆ - uważamy ją za złą, niedobrą i niechcianą. Tak nas wychowano, nieustannie powtarzając: "uspokój się", "nie płacz", "przestań się tak zachowywać", "nic się nie stało". Jako dorośli wychowani w przeświadczeniu, że nie wolno nam się złościć
👉🏻 nie umiemy z nią współpracować,
👉🏻 wydaje nam się obezwładniającą siłą,
👉🏻 wpędzamy się w poczucie winy, wyrzuty sumienia,
👉🏻 podważamy swoje kompetencje,
👉🏻 jeśli mamy dzieci, uważamy się za złego rodzica,
👉🏻 bagatelizujemy ją, uważając za nieważną.
Doświadczamy jej codziennie, w najróżniejszych sytuacjach w domu czy w pracy, nie korzystając z jej potencjału.
Tymczasem prawda o złości jest zupełnie inna.

Zapraszamy na konferencję podejmującą na wielu płaszczyznach problem złości rodzicielskiej, złości pomiędzy partnerami w związku oraz złości przeżywanej przez dziecko. Grono specjalistów w dziedzinach psychologii, psychoterapii, pedagogiki, pracy z ciałem, zen coachingu podejmie temat, by rozprawić się z tym, co nieprawdziwe o złości. W programie prelekcje i spotkania w kilkunastoosobowych grupach z prelegentami, kilka godzin solidnej dawki wiedzy i praktyki.

Naucz się rozpoznawać momenty, gdy zbliża się fala złości, naucz się ją zatrzymać i wykorzystać jako siłę dla Ciebie. Bo złość jest pobudzającą, napędzającą do działania siłą, motywującą, informacją, która ma mi służyć: by zatroszczyć się o siebie i o to, co jest dla mnie ważne. Jest sygnałem przekroczenia naszej granicy, sygnałem dla mnie, czym naprawdę powinienem/powinnam się zająć.

Jak ją zrozumieć?
Jak nią zarządzać?
Jak nawiązać kontakt ze złością, ze swoim ciałem, z wysyłanymi przez nie komunikatami, tak by z niej korzystać?

👉🏻 7️⃣ prelegentów
👉🏻 5️⃣ prelekcji
👉🏻 5️⃣ spotkań o charakterze warsztatowym w kilkunastoosobowych grupach (1 do wyboru dla każdego z uczestników)

Zarejestruj się już dziś!

-----------------

Nasi prelegenci - specjaliści w dziedzinie pracy z psychiką, ciałem, duchem:

▶️ Marta Jagodzińska - psycholog, psychoterapeuta systemowy, pedagog. Pracuje z rodzinami, młodzieżą, dziećmi. Swoją wiedzą dzieli się podczas warsztatów, grup wsparcia, pracy indywidualnej w gabinecie i zajęć akademickich na Uniwersytecie SWPS. Założycielka Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion, współtwórczyni i współzałożycielka projektu Empatia w edukacji.

▶️ Bartosz Zadurski - terapeuta strukturalnej pracy z ciałem, nauczyciel masażu powięziowego, trener świadomej pracy z ciałem, dyrektor Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango.
Organizator Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Festiwal Masażu i Manualnych Terapii oraz Konferencje Terapii Powięziowych, warsztatów dla fizjoterapeutów, masażystów i terapeutów manualnych. Podejście holistyczne, w którym łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. (Zango Szkolenia - Fizjoterapia, Masaż, Terapia Manualna | zadurski.com)

▶️ Olga Filaszkiewicz - psychopedagog, certyfikowana trenerka Family-lab, dyplomowana trenerka komunikacji opartej na empatii, wykładowca akademicki, doktor nauk społecznych.

▶️ Maria Meissner - certyfikowany coach w podejściu Zen Coachingu - podejściu wspierającym w spełnionym i świadomym życiu. Zajmuje się pracą z indywidualnymi klientami znajdującymi się w trudnym momencie życiowym. Pomaga im przeżyć to co trudne do wytrzymania, odzyskać spokój i nadzieję; leczyć stare rany, budować kontakt ze sobą samym, jakiego nigdy wcześniej świadomie nie doświadczali i znajdować w sobie siłę, by podążać w życiu za tym, co jest dla nich naprawdę ważne. (mariameissner.pl)

▶️ Marta Bielicka - filolog, trenerka, pasjonatka i praktyk Porozumienia bez Przemocy, absolwentka Studium Komunikacji w oparciu o NVC, współtwórczyni i współzałożycielka projektu Empatia w edukacji.

▶️ Magdalena Kwaśniewska-Tafel - trener biznesowy, Provider TRE, Psychoterapeuta. Pracuje z klientami w oparciu o nowatorskie metody: MindSonar, TRE oraz Core Energetics. Po trzynastu latach pracy na stanowisku menadżerskim sięgnęła po swoją pasję, łącząc doświadczenie biznesowe z wiedzą rozwoju osobistego.

▶️ Ryszard Tafel - psychoterapeuta i fizjoterapeuta z 20-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Od 2007 r. właściciel Centrum Rehabilitacji Remedium. Obecnie prowadzi sesje indywidualne i grupowe terapeutyczne w nurcie Analizy Bioenergetycznej A.Lowena. Od lat inspirowany przez nauczycieli z dalekiego wschodu i zachodnich mentorów praktykuje holistyczne podejście do człowieka łączące pracę z ciałem i umysłem. (RemediuM - Centrum rozwoju | remedium-cr.pl)

------------------

Kupując bilet otrzymujesz możliwość uczestnictwa w 5 prelekcjach na głównej sali konferencyjnej oraz udział w jednym wybranym przez siebie spotkaniu o charakterze warsztatowym prowadzonym przez jednego z naszych prelegentów.

Im szybciej się zarejestrujesz, tym masz większą pewność, że wybierzesz temat, który interesuje Cię najbardziej!

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!


Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion


📧 kontakt@centrumfamilion.pl


📞 790 761 235

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

październik

2019
pn wt śr czw pt sob nd
40 30 1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31 1 2 3