Way of Taste - Smak Podróży i Japonia kamperem

miejsce:
Gdynia InfoBox OBSERWATORIUM ZMIAN
adres:
ul. Świętojańska 30, Gdynia
kiedy:
piątek, 20 września 2019
godz. 17:00 - 19:00
e-mail:
smakpodrozy@gmail.com
www:
www.wayoftaste.com
Rodzinnie po Japonii kamperem? Jesteście ciekawi jak sobie zorganizować miesiąc w kraju kwitnącej wiśni? Koniecznie przyjdźcie na spotkanie z naszymi podróżnikami. Ugoszczą nas swoimi opowieściami Lila Poszumska, Arek Wójcik i Gabi.

Tym razem spotkanie skierowane jest do całych rodzin i tych, którzy chcą się ze swoim maluchem wybrać na długie wakacje.

To kolejne spotkanie z fantastycznymi gośćmi, z cyklu Way of taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox . Razem Z Todolamancha przygotowaliśmy dla wszystkich niespodziankę. Wystawę fotograficzną, piękne kadry z podróży tej rodziny.

A kto stoi za tymi wydarzeniami?

Ilona Klein-Tragier oraz Robert Tragier małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukują przygód, a od 6 wspólnie z synem - Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcają całe rodziny i zgodnie twierdzą, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyli projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Od maja w Gdynia InfoBox, organizują comiesięczne slajdowiska i wyprawy po całym świecie, zapraszając ciekawych gości. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu oraz sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi. Podczas spotkań każdy jest mile widziany. Na dzieciaczki jak zawsze czekają piękne mapy od TwojeMapy.com i kolorowe kredki, na dorosłych fantastyczne zdjęcia i miłe opowieści.

Ich celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień.

- Każde spotkanie jest inne, każde niesamowite i ciekawe. Człowiek od razu ma ochotę pakować walizki i ruszyć przed siebie - zapraszamy na wydarzenia jakie organizujemy i do obserwowania nas w mediach społecznościowych, tam o wszystkich opowiadamy na bieżąco - Ilona i Robert
-----------------------------

Obserwuj nas na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie
https://www.instagram.com/wayoftaste/
https://www.facebook.com/wayoftaste/
http://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/
Koniecznie przyłącz się do naszej kameralnej grupy Way of Taste - Smak Podróży

-------------------------------------------------

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste

✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować - ilość miejsc ograniczona.
✔ Poinformuj świat, że szykuje się świetne wydarzenie. Udostępnij i zaproś znajomych. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji.
✔ Jeżeli masz jakieś fajny pomysły koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com
✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste - Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com - powiemy jak możesz nam pomóc.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.

Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

październik

2019
pn wt śr czw pt sob nd
40 30 1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31 1 2 3