Way of Taste Smak Podróży i Podwodny Świat Miki Szymkowiak

miejsce:
Gdynia InfoBox OBSERWATORIUM ZMIAN
adres:
ul. Świętojańska 30, Gdynia
kiedy:
piątek, 25 października 2019
godz. 17:00 - 19:00
telefon:
783384418
e-mail:
smakpodrozy@wayoftaste.com
www:
www.wayoftaste.com
ceny biletów:
Wydarzenie bezpłatne
Czy słyszeliście kiedyś o podwodnym królestwie? A kto z Was marzył, żeby je zobaczyć???

Nasz kolejny gość realizuje swoje pasje i nurkuje w głębinach. Mika Szymkowiak znana większości w Trójmieście fotograf, kocha nie tylko swój aparat. Opowie nam co pociąga ją w nurkowaniu, jak realizować swoje pragnienia i jaką drogę trzeba przejść, aby zatańczyć z mieszkańcami rafy koralowej. Poruszymy ważny temat ekologi i dbania o naszą planetę. To będzie wyjątkowe spotkanie.

Już 25 października o godz. 17.00 kolejne spotkanie z fantastycznym gościem z cyklu Way of taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox .
A kto stoi za tymi wydarzeniami?
Ilona Klein-Tragier oraz Robert Tragier małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukują przygód, a od 6 wspólnie z synem - Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcają całe rodziny i zgodnie twierdzą, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyli projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Od maja w Gdynia InfoBox, organizują comiesięczne slajdowiska i wyprawy po całym świecie, zapraszając ciekawych gości. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu oraz sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi. Podczas spotkań każdy jest mile widziany. Na dzieciaczki jak zawsze czekają piękne mapy od TwojeMapy.com i kolorowe kredki, na dorosłych fantastyczne zdjęcia i miłe opowieści.

Ich celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień.

- Każde spotkanie jest inne, każde niesamowite i ciekawe. Człowiek od razu ma ochotę pakować walizki i ruszyć przed siebie - zapraszamy na wydarzenia jakie organizujemy i do obserwowania nas w mediach społecznościowych, tam o wszystkich opowiadamy na bieżąco - Ilona i Robert
-----------------------------

Obserwuj nas na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie
https://www.instagram.com/wayoftaste/
https://www.facebook.com/wayoftaste/
http://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/
Koniecznie przyłącz się do naszej kameralnej grupy Way of Taste - Smak Podróży

-------------------------------------------------

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste

✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować - ilość miejsc ograniczona.
✔ Poinformuj świat, że szykuje się świetne wydarzenie. Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Jeżeli masz jakieś fajny pomysły koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com
✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste - Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com - powiemy jak możesz nam pomóc.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.

Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

listopad

2019
pn wt śr czw pt sob nd
44 28 29 30 31 1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30 1