Sztuka bycia razem

miejsce:
Centrum Joga i Pilates
adres:
ul. Starowiejska 54/3, 81-356 Gdynia
kiedy:
sobota, 15 lutego 2020
godz. 15:00 - 20:00
telefon:
507 154 782
e-mail:
centrum@jogapilates.pl
www:
www.jogapilates.pl
ceny biletów:
250
SZTUKA BYCIA RAZEM – warsztaty
Dla tych co chcą być razem, a trudno im się dogadać.Czy zdarza Ci się, przypominać sobie, tylko od święta, żeby okazywać osobie, z którą dzielisz swoje życie, jak ważna i wyjątkowa jest dla Ciebie? Czy towarzyszy Ci uczucie, że czasami Twoje słowa nie trafiają, są nie słyszane, ignorowane? Czy zdarza Ci się, że pomimo dobrych chęci, Twoje działanie wobec tej najbliższej osoby, nie przynoszą oczekiwanych efektów?
Coraz dalej Ci do Twoich najbliższych?


Szukasz, czegoś, co wesprze Ciebie w tym jak lepiej dogadać się w relacji z najbliższymi, w tym, aby żyło Wam się lepiej?


Zapraszamy Cię na spotkanie z samą sobą, w towarzystwie najbliższej Ci osoby, na wspólny czas dla Was i każdego z Was z osobna, zatrzymanie i przyjrzenie się sobie w relacji.Spotkania kierujemy do par – zarówno tych w związku partnerskim, jak i tych w związku małżeńskim.Jeśli szukasz dla siebie:

nowej jakości porozumiewania w relacji
nowych sposobów dotarcia do tej bliskiej osoby
dbania o swoją niezależność i wolność
bycia w bliskości z innymi i wyrażaniu siebie
pozostawania wiernym sobie, jednocześnie troszcząc się o los bliskich osób
miłości, szczęścia, spełnienia – a każdy kto tego szuka, nieco inaczej to rozumie
To spotkanie może być dla Ciebie cenne, jeśli:

ważne są dla Ciebie jakościowe relacje, budowanie kontaktu z drugą osobą, z innymi, po prostu w codziennym życiu
zależy Ci na relacji, ale nie masz pomysłu jak to robić inaczej, żeby być w niej sobą jednocześnie z zadbaniem o tą drugą stronę
masz wrażenie, że wracasz cały czas do tych samych schematów
próbujesz różnych strategii w nadziei na to, że to doprowadzi do zmiany u partnera.
Warsztaty „SZTUKA BYCIA RAZEM. Dla tych, co chcą być razem, a trudno im się dogadać”, zostały opracowane w nurcie NVC – Nonviolent Communication według Marshalla Rosenberga.

Doświadczysz:

słuchania w empatycznej uważności
pracy z metaforą
pracy z ciałem
współtworzenia przestrzeni „My”
energii grupy w kontakcie z innymi uczestnikami
Wierzymy, że:

okazywanie sobie miłości nie tylko od święta, ale w naszej wspólnej codzienności, w sprawach, które są dla nas ważne, ma niezwykłą moc
umiejętność dogadania się z najbliższymi, prowadząca do poczucia bycia widzianym i zrozumianym, przynosi nam poczucie spełnienia
codzienna praktyka uważnej empatii do siebie i do innych rozwija inteligencję emocjonalną, stając się trwałym fundamentem do budowania dobrych relacji – potwierdzone badaniami naukowymi
uczestnictwo w wykładzie i warsztacie jest pięknym początkiem w podróży ku głębszemu porozumieniu z samym sobą i bliskimi

Warunki Twojego uczestnictwa:

Warsztaty„SZTUKA BYCIA RAZEM. Dla tych, co chcą być razem, a trudno im się dogadać”, odbędą się 15 lutego 2020 (sobota) w godz. 15:00-20:00, w Centrum Joga Pilates (ul. Starowiejska 54/3, Gdynia).
Czas: 5h, sobota: 15:00-20:00 (w tym dwie przerwy 15 minutowe)

Opłata: 500 zł / od pary

Na warsztatach pracujemy w grupie do 16 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.
WAŻNE: Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejszy udział w wykładzie wprowadzającym “Sztuka bycia razem. Dla tych, co chcą być razem, a trudno im się dogadać.”. Najbliższy odbędzie się 7.02.2020, piątek, 20:30-22:30, w Centrum Joga Pilates
(ul. Starowiejska 54/3, Gdynia).

Więcej informacji o wykładzie wprowadzającym > WYKŁAD WPROWADZAJĄCY

Zapisy:

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie:

Recepcja 507 154 782

Gosia Stanisławska 505 578 222
Beata Oganowska 884 886 621

lub osobiście w recepcji studia.Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: jesteś dla mnie ważna, jesteś dla mnie ważny.

Agnieszka Osiecka
Warunki odwołania warsztatów:
W przypadku, gdy na warsztaty nie zbierze się minimum 8 osób, wszystkie wniesione wpłaty zostaną zwrócone (100% wniesionej opłaty) do 17.02.2020.

W przypadku zdarzeń losowych, z powodu, których spotkania nie będą mogły się odbyć, wszystkie wniesione wpłaty zostaną zwrócone (100% wniesionej opłaty) do 17.02.2020.
Prowadzący:

Dominika Derewicz – trenerka, life coach pracująca w duchu NVC (Nonviolent Communication). Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Specjalizuje się w pracy z grupą i indywidualnej w oparciu o ideę komunikacji bez przemocy. Praktykująca jogę oraz forest mindfulness.

Jakub Nowierski – trener, life coach pracujący w duchu NVC (Nonviolent Communication). Ukończył Studia Podyplomowe Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas w Warszawie, łącząc z umiejętnościami ze Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Specjalizuje się w pracy grupowej i indywidualnej w oparciu o ideę komunikacji bez przemocy. Wspierający ideę szerzenia porozumienia bez przemocy wśród mężczyzn. Tata 22 letniego syna.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

luty

2020
pn wt śr czw pt sob nd
5 27 28 29 30 31 1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29 1