Zawsze Pier(w)si – II biegi kobiet

Opublikowano środa, 30 marca 2016, ostatnia aktualizacja środa, 6 kwietnia 2016 10:27:37

Po raz drugi w Gdyni i po raz pierwszy dla zdrowych piersi! ZAWSZE PIER(w)SI to biegowa impreza dedykowana wszystkim paniom bez względu na wiek, która promuje profilaktykę przeciwko nowotworom. 30 kwietnia bulwar nadmorski w samo południe zapełni się biegnącymi paniami. Będzie ich kilkaset!

Biegi kobiet „Kobieta w biegu” to cieszące się  zainteresowaniem zawody,  które dotychczas miały swoja odsłonę  w 4 miastach Polski,  w Świdnicy, we Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

TRASA

Panie przebiegną 5 km odcinek (2 pętle), który nawet dla początkujących, nie powinien stanowić problemu. Start i meta na wysokości restauracji Barracuda.

Ten bieg daje pretekst aby zacząć biegać, daje mnóstwo energii, motywacji  i pokazuje, że w grupie siła! Ponadto nasze przesłanie jest także ściśle  związane ze zdrowiem kobiet co ma dla nas podwójnie ważne znaczenie  – tłumaczy Marzena Michalec, organizatorka wydarzenia.

PAKIET STARTOWY:

Zawodniczki w ramach pakietu startowego otrzymają mnóstwo niespodzianek, który przewyższają znacznie kwotę wpisowego:

- błękitną koszulkę techniczną z napisem: ZAWSZE PIER(w)SI,

- e-book – poradnik „Co robić jak wykryję u siebie guza w piersi?”,

- pełnowartościowy kosmetyk od SHEFOOT,

- baton energetyczny,

- medal,

- wodę mineralną STAROPOLANKA.

DRUŻYNOWA PROMOCJA na WPISOWE!

Mile widziane są także drużyny z firm i instytucji lub społeczności kobiecych. Takie teamy mogą skorzystać z wpisowego w kwocie 39 zł od osoby do samego końca zapisów, jeśli wystartuje min. 5 osób.  Tak skompletowaną drużynę, można zapisać również przez formularz dostępny na stronie: kobietawbiegu.pl http://kobietawbiegu.pl/zapisy-bieg-kobiet-2016-5-km  .

Koszt wpisowego na tą chwilę to 39 zł w pierwszym terminie, w drugim 45 zł, a w trzecim, w dniu wydarzenia: 50 zł. Bieżące informacje dotyczące biegu oraz garść motywacji można znaleźć także na facebook’u: Bieg kobiet w Gdyni oraz Kobieta w biegu.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się