V Gdyński Bal Karnawałowy „W podwodnej krainie gdyńskich rybek”

Opublikowano 2017-02-20 11:16:50, ostatnia aktualizacja 2017-02-21 10:59:40, Autor: Justyna Śliwicka

W sobotę 18 lutego odbył się V Gdyński Bal Karnawałowy „W podwodnej krainie gdyńskich rybek” z okazji 91. urodzin miasta Gdyni!

Jak co roku hala Gdynia Arena zamieniła się w najradośniejsze miejsce w Gdyni. Motywem przewodnim balu była „Legenda o gdyńskich rybkach”. W tym roku dzieci dowiedziały się co skrywa podwodny świat i poczuły się jak mieszkańcy morskiej krainy. Tę pełną tajemnic atmosferę zapewnili artyści Grupy Teatralnej Sceny 138 z Centrum Kultury w Gdyni. Na uczestników balu czekały różnorodne zabawy nawiązujące do tematyki balu oraz do gdyńskich symboli i tradycji.
 
W programie między innymi: warsztaty tworzenia maskotek, breloków, bransoletek, ekozabawek zrobionych z rzeczy codziennego użytku, pokazy edukacyjne, warsztaty z robotyki. Na uczestników czekały dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, stanowiska z malowaniem buziek, mini-kino oraz kabina do robienia wesołych zdjęć.

Organizator balu - Miasto Gdynia
Realizacja balu - PROMOTION PL oraz SCENA 138/CK Gdynia 
Partner główny - Opec Sp. z o.o.
 
Partnerzy balu:
Pewik Gdynia Sp. z o.o, Wydawnictwo Adamada
oraz
Kuźnia Talentów Centrum Wychowania przez Sztukę, Centrum Nauki Experyment, Jumpcity, Kolorowe Czuprynki, Edurobot, Centrum EleFun, Bajkowo, After School Club, Akademia kolorów, Asseco Gdynia, Lilki Szpilki, Siostry Szyją, Galeria Malucha Fundacja Bomalihu, Akademia Rękodzieła Deco Hobby, Lavenderia-decoupage, Cheerleaders Gdynia Junior

fot. Dawid Linkowski

Relacja zdjęciowa Realizatora eventu - Promotion.Pl

Komentarze (2)

Iwona Rucińska
Super bal dla małych dzieciaków i tych większych, dla moich najfajniejsze były experymenty z PNT , siadanie na desce z gwoździami, świetne piosenki, wielka skakanka,szalone szybkie fotki, no i oczywiście dmuchańce i trampolina :)
Magdalena Kaczmarek
Świetna zabawa !!! Wszystko dopięte na ostatni guzik, rewelacyjna organizacja! Bardzo nam sie podobało i chętnie wezmiemy udział w kolejnych wydarzeniach !!! SUPER !!!:D
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się