Konferencja on-line dla rodziców i przyszłych rodziców "Świadoma mama"

Opublikowano piątek, 5 lutego 2021, ostatnia aktualizacja piątek, 5 lutego 2021 14:35:03

Zapraszamy mamy z całej Polski na konferencję ze specjalistami z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wszystkie spotkania odbędą się on-line już 9 lutego. Są bezpłatne i skierowane do przyszłych i obecnych rodziców.

W tym roku prelegenci występują on-line i są nimi lokalni lekarze i specjaliści — fizjoterapeuta uroginekologiczny, położna, logopeda, ginekolog czy doradca chustonoszenia. Poruszą top tematy, a także odpowiedzą na pytania rodziców.

Omówione zostaną zagadnienia związane z macierzyństwem, m.in. unikania zagrożeń w pierwszych latach życia dziecka, bezpiecznego podróżowania matki i dziecka, doradzimy kiedy wymienić gondolę na spacerówkę, uczymy pierwszej pomocy u niemowląt, w czym mogą pomóc komórki macierzyste z krwi pępowinowej. Poruszone zostaną również intymne tematy oraz te dotyczące zdrowego odżywiania.

Warsztaty prowadzą doświadczeni ratownicy medyczni oraz lekarze i specjaliści w wymienionych powyżej zagadnieniach. Akcja realizowana jest BEZPŁATNIE dzięki Partnerom Kampanii.

Odbędą się dwa panele:

- dla przyszłych rodziców - godz. 11:00;
- dla obecnych rodziców - godz. 15:00.
Szczegółowy harmonogram i lista prelegentów - w linku pod artykułem.
 
UWAGA! liczba miejsc jest ograniczona
konferencja jest bezpłatna - należy tylko zarejestrować się aby otrzymać link z dostępem.

Źródło: TUTAJ

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się