Dziecko, relacje i ekran - „Poradzimy w cyfrowym świecie”

Opublikowano środa, 28 kwietnia 2021, ostatnia aktualizacja środa, 28 kwietnia 2021 11:09:03

Dziecko, relacje i ekran: niepokoi Cię jak korzystacie z ekranu? Szukacie zdrowej równowagi? Dział Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni zaprasza na bezpłatne konsultacje ze specjalistą w ramach oferty “Poradzimy w cyfrowym świecie”.

Program jest krótką interwencją profilaktyczną realizowaną w formie konsultacji indywidualnych i rodzinnych ze specjalistą. Skierowany jest do rodziców/opiekunów dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat, wśród których występuje zjawisko problemowego korzystania z nowych technologii.

Program obejmuje 3 konsultacje ze specjalistą, na wszystkich spotkaniach obecny jest rodzic/opiekun. W przypadku rodziców i opiekunów dzieci poniżej 9 r.ż. na pierwsze spotkanie rodzic przychodzi sam. W przypadku dzieci w wieku 9-12 lat pierwsze spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem. Wszystkie spotkania prowadzone są bezpośrednio – „na żywo” w poradni OPiTU na ulicy Chrzanowskiego 3/5 w Gdyni.

Na konsultację można zapisać się telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 13:00, pod numerem telefonu: +48 518 014 959 (wypełnienie dokumentów: karty uczestnika oraz zgody RODO odbywa się bezpośrednio przed pierwszą wizytą).

Chcesz wiedzieć więcej o innych projektach Działu Profilaktyki OPiTU? Zapraszamy także na stronę Facebook: www.facebook.com/dzialprofilaktyki

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się