Ubierz Słupka czyli akcja na Dzień Dziecka!

Opublikowano piątek, 30 kwietnia 2021, ostatnia aktualizacja środa, 5 maja 2021 12:15:07

Gdynia rodzinna zaprasza chętne rodziny do udziału w niezwykłej, zdystansowanej zabawie artystycznej pt. "Ubierz słupka czyli akcja na Dzień Dziecka".

 

Gdynia rodzinna zaprasza chętne rodziny do udziału w niezwykłej, zdystansowanej zabawie artystycznej pt. "Ubierz słupka czyli akcja na Dzień Dziecka".

 

 

"Po raz drugi zapraszamy Was do wspólnej zabawy, aby razem spędzić kolorowy i wesoły Dzień Dziecka zachowując dystans i jednocześnie prawo do radości i zabawy z tej okazji. Poszukujemy rodzin, które chcą z nami wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Wspólnie z okazji Dnia Dziecka ubierzemy słupki z placu Kaszubskiego i ulicy Świętojańskiej. W zeszłym roku stworzyliście niesamowite projekty! Wierzymy, że młodzi gdynianie wymyślą kolejne fantastyczne ubranka, a miasto tego dnia, czyli 1 czerwca będzie prawdziwie wesołym miasteczkiem. " - do akcji plenerowej zaprasza Beata Szadziul, z Gdyni Rodzinnej.


"Będziemy na bieżąco publikować inspiracje, zaprosimy na kilka spotkań online, które pomogą Wam w projektowaniu i wykonaniu ubranek. Zainspirujemy Was i podpowiemy. Zachęcimy do wykorzystania materiałów z drugiej ręki, eko, by uwolnić wyobraźnię i stworzyć coś wyjątkowego. Tego dnia ma być w Gdyni wesoło i kolorowo. - dodaje Aleksandra Bańkowska, która zajmie się opieką artystyczną nad uczestnikami projektu. 


Zasady są proste:

  • Zgłaszacie się do projektu - tu przez formularz na evenea.pl - https://app.evenea.pl/event/ubierzslupka/
  • Na potwierdzeniu zapisania się do zabawy dostaniecie wytyczne - zasady, wymiary, dokładną informację jakie materiały można zastosować do uszycia, wydziergania, wycięcia, sklejenia ubranka dla swojego słupka. Ubranka muszą dać się łatwo założyć i łatwo zdjąć. Nie mogą też zostać na słupkach plamy i ślady naszego szaleństwa ;)
  • Projektujecie ubranka.
  • Wspólnie w domach wykonujecie ubranko dla Słupka. 
  • Nadajecie Słupkowi imię! To bardzo ważne zadanie.
  • 30 maja, w niedzielę, macie cały dzień na ubranie swojego słupka tak, by był gotowy na wesoły tydzień 30 maja -  6 czerwca czyli tydzień z Dniem Dziecka!
  • 6 czerwca po godzinie 18:00 możecie zabrać swoje ubranka do domu. Albo my to zrobimy w poniedziałek (7 czerwca) rano. 


W Dzień Dziecka, ulica Świętojańska i plac Kaszubski będą wyglądać fantastycznie - kolorowo i wesoło. Czyli tak jak chcemy, żeby wyglądało nasze miasto - zwłaszcza w Dzień Dziecka. Dzięki temu gdynianie idący do pracy uśmiechną się od ucha do ucha, bez względu na wiek. Dzieci pójdą na spacer i zrobią fantastyczne zdjęcia ubranym w najróżniejsze stroje słupkom. Ten dzień ma szansę dzięki Wam być wesołym świętem w Gdyni.

To nie lada niespodzianka! Szyjemy dla słupków ubranka!

#ubierzsłupka #dzieńdziecka #gdyniarodzinna 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się