Twórcze półkolonie z Kalamo - ostatnie wolne miejsca!

Opublikowano środa, 21 lipca 2021, ostatnia aktualizacja środa, 21 lipca 2021 14:12:17

Zapraszamy na półkolonie letnie dla dwóch grup wiekowych: 5-8 i 9-12 lat. W dwóch lokalizacjach! Półkolonie z elementami treningu umiejętności społecznych! Przez całe wakacje!! PÓŁKOLONIE LETNIE W AKADEMII KALAMO (Redłowo) Przez całe wakacje Akademia Kalamo w Gdyni organizuje półkolonie warsztatowe dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Kreatywne i pomysłowe warsztaty dydaktyczne, ciekawe warsztaty artystyczne, niezwykłe gry terenowe i sportowa rywalizacja! Wszystko w kameralnej grupie, z profesjonalną kadrą. Ponadto kameralne seanse filmowe, eksperymenty, warsztaty rękodzielnicze i artystyczne i wiele innych atrakcji! ​

Stosujemy się do wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Ograniczona ilość dzieci!

Warsztaty w godz.9.00-15.00, z możliwością wydłużenia opieki Ciepły posiłek w postaci cateringu.

PÓŁKOLONIE LETNIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 53 W GDYNI (Wzgórze św. Maksymiliana)
Półkolonie w szkole kierujemy do dzieci w wieku 5-8 lat, które potrzebują więcej przestrzeni i ruchu. Nasze półkolonie wyróżniają się dużą różnorodnością zajęć, dostosowanych do danej grupy, edukacyjnym wymiarem zabaw i bardzo ciepłym i przyjaznym podejściem!
Oferujemy opiekę w godz. 7.30-16.30, dwudaniowy posiłek i wszelkie materiały do zajęć!
ZE WZGLĘDU NA TRUDNY CZAS PANDEMII, KTÓRY SZCZEGÓLNIE MOCNO ODCISKA SIĘ NA DZIECIACH DUŻĄ WAGĘ PRZYWIĄZUJEMY DO DZIECIECYCH EMOCJI I WPLATAMY ELEMENTY TRENINGU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH!
Codziennie planujemy pobyt na świeżym powietrzu (plac zabaw, spacer), ale przede wszystkim każdego dnia będą się odbywały aktywne i twórcze warsztaty dostosowane do aktywności i zainteresowania grupy.

W programie m.in.:
  • Doświadczenia i eksperymenty
  • Fabrykę Slime Zajęcia z elementami MINDFULNESS, czyli wspomaganie koncentracji i relaksacji u dzieci
  • Warsztaty plastyczno-techniczne (szycie, modelarstwo, ceramika, rękodzieło)
  • Zabawy pobudzające wszystkie zmysły (z elementami sensoplastyki)
  • Warsztaty z dobrego wychowania, czyli savoir vivre dla każdego z dużą porcją dobrego humoru zajęcia umuzykalniające
  • Emocje i stres a zdrowie – warsztaty (emocje Twój wróg czy przyjaciel), a także treningi pracy z emocjami Seanse filmowe.

Ciekawe wyjścia i wycieczki.

Zapisy: www.kalamo.pl/polkolonie ​

Do 20 maja cena 650 zł, po 20 maja cena wynosi 699 zł! (50 zł zniżki dla stałych bywalców, rodzeństwa i przy zapisie na kolejny turnus, 10% zniżki dla uczniów SP 53 i SP 23 10% zniżki za polecenie- dla Was obojga - jeśli zapiszesz się ze znajomym ) Zniżki nie łączą się. Dla osób w trudnej sytuacji finansowej możliwe dofinansowanie z miasta.

Turnusy przez całe wakacje!

Informacje i zapisy: biuro@kalamo.pl, tel. 519 857 048

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się