Karnawałowa Plenerowa Rodzinna Gra Miejska z okazji 96. urodzin Gdyni!

Opublikowano środa, 26 stycznia 2022, ostatnia aktualizacja czwartek, 3 lutego 2022 16:13:05

Po raz kolejny pandemia pokrzyżowała nam plany urodzinowe. Nie możemy jak co roku wyszaleć się w Arena Gdynia na wspaniałym balu. Ale nie zostawimy Was samych. Wymyśliliśmy wspaniałą, bezpieczną ZABAWĘ W PLENERZE.

W tym roku, z okazji 96. urodzin Gdyni Prezydent Wojciech Szczurek zaprasza na KARNAWAŁOWĄ RODZINNĄ GRĘ MIEJSKĄ, która odbędzie się na gdyńskim BULWARZE NADMORSKIM im. Feliksa Nowowiejskiego, między pomnikiem Rybek a aleją Marszałka Piłsudskiego.

W niedzielę 6 lutego, w godzinach między 10:00 – 14:00 spotkacie na promenadzie KOLOROWĄ EKIPĘ szczudlarzy, mimów, monocyklistów, magików, żonglerów i klaunów, którzy wyposażą Was w kolorowe, karnawałowe maski i latające balony. Wy też możecie z tej okazji przebrać się kolorowo! Będą dwie fotobudki więc warto się wystroić 🙂

Wzdłuż bulwaru spotkacie WSPANIAŁE TORTY, które będą tryskały girlandą kolorowych światełek.

Wierzymy, że na waszych twarzach zagości tego dnia piękny i szeroki uśmiech.

Podczas spaceru zapraszamy do udziału w grze miejskiej pt. „96. Urodziny Gdyni”. Na bulwarze ukryte zostaną magiczne słowa. Będzie ich dokładnie dwadzieścia. Każdy kto je odszuka i napisze - z wykorzystaniem co najmniej 6 słów - życzenia dla Gdyni otrzyma w prezencie specjalnie z tej okazji przygotowany PREZENT-NIESPODZIANKĘ. Naprawdę warto go zdobyć! Przyda się w pandemii zwłaszcza podczas zimowych spacerów.

No to co, z kim widzimy się w niedzielę na spacerze na bulwarze?

Przy realizacji wydarzenia pomogą nam sponsorzy!!!

Partnerzy główni:
-PORT GDYNIA 
-VIRTUS LOGISTICS 
-CRIST S.A.

Partnerzy:
-INVEST KOMFORT 
-MTM SA

DZIEKUJEMY!

___________________

PORT GDYNIA 
To port uniwersalny i jeden z wiodących portów południowego Bałtyku. Specjalizuje się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro. Istotnym segmentem działalności jest również obsługa ładunków masowych w oparciu o specjalistyczne terminale. Port Gdynia to uznana marka w systemach transportowo-logistycznych na całym świecie.

VIRTUS LOGISTIC
Firma działająca od 2013 roku, zarządzana przez gdynianina z krwi i kości. Zajmuje się organizacją przewozu wszelkiego typu ładunków, w relacjach krajowych i międzynarodowych. Z prorodzinnym nastawieniem dba o dobrze działający work-life balance i chętnie inwestuje w rozwijanie pasji swoich pracowników i dzieci z juniorskiej kadry Arki Gdynia. 

CRIST S.A.
CRIST S.A. jest obecnie jedną z największych polskich stoczni. W trakcie ponad trzydziestoletniej działalności CRIST osiągnął pozycję jednego z czołowych producentów wyspecjalizowanego sprzętu stoczniowego w segmentach urządzeń hydrotechnicznych oraz jednostek pływających dla największych światowych odbiorców. Stocznia koncentruje swój rozwój wokół budowy specjalistycznych statków i konstrukcji dla przemysłu morskiego. CRIST należy do grona firm wyróżniających się innowacyjnością, niszowymi produktami i dobrą organizacją łańcucha dostaw. Firma współpracuje m.in. z klientami z Polski, Niemiec, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Francji, Belgii, Holandii i Szkocji. Jakość świadczonych usług oraz potencjał produkcyjny CRIST znajduje coraz większe uznanie u armatorów, czego doskonałym dowodem są kolejne kontrakty wypełniające portfel zamówień do końca 2023 roku.

INVEST KOMFORT
Incest Komfort od ponad 26 lat zmienia przestrzeń Trójmiasta specjalizując się w nieruchomościach premium położonych w starannie wyselekcjonowanych prestiżowych lokalizacjach. Deweloper zrealizował 46 inwestycji, budując ponad 6 000 lokali mieszkalnych i usługowych. Zarząd firmy szczególną wagę przywiązuje do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Kolejnym, niezmiennym priorytetem jest najwyższa jakość, która pozwoliła firmie zdobyć zaufanie klientów oraz markę solidnego dewelopera. Współpracuje on z najlepszymi architektami kubaturowymi, wnętrz i krajobrazu, rzemieślnikami oraz artystami z całej Polski. Dzięki holistycznemu podejściu do projektów oraz dbałości o najmniejszy detal, firma stworzyła własny, niepowtarzalny styl, niespotykany do tej pory na polskim rynku.
 
FIRMA BUDOWLANO – DROGOWA MTM SA
Firma Budowlano – Drogowa MTM SA to działająca na polskim rynku już od 30 lat spółka realizująca dziesiątki inwestycji na terenie całej polski północnej. Spółka została założona w Gdyni, i do dziś ma siedzibę w tym właśnie mieście. Podstawowy profil działalności tego przedsiębiorstwa stanowi drogownictwo, ponadto, z sukcesem realizuje inwestycje branży mostowej, sanitarnej oraz konstrukcyjno – budowlanej. MTM stawia na jakość, kreatywność i współpracę, co owocuje licznymi podpisanymi kontraktami.


 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się