Ferie na gdyńskim lodowisku. Nowy grafik obiektu

Opublikowano czwartek, 10 lutego 2022, ostatnia aktualizacja czwartek, 10 lutego 2022 11:22:56

Czas zimowych ferii to idealna pora, aby go spędzić aktywnie i podszlifować umiejętności jazdy na lodzie. Zwłaszcza, że gdyńska ślizgawka będzie w tym okresie dostępna bardziej niż dotychczas. Nowy grafik jest już dostępny!

W lutym szczególnie zapraszamy na gdyńskie lodowisko zlokalizowane przy ul. Bema. Od 14 do 27 lutego wszyscy mieszkańcy będą mieć do dyspozycji większą liczbę godzin, niż miało to miejsce do tej pory. W tym czasie zwolnione zostały terminy zarezerwowane przez zawodników klubów sportowych i grupy zorganizowane z gdyńskich placówek edukacyjnych.
– Lodowisko przy ul. Bema funkcjonuje w sezonie jesienno-zimowym już od kilkunastu lat. Cieszy się olbrzymią popularnością. Przed wybuchem pandemii korzystało z niego w całym sezonie średnio 25 tysięcy osób. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew, kasków, a nawet niedźwiadków, które będą wsparciem dla najmłodszych adeptów zimowych sportów – podsumowuje Tomasz Cząstka, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

Zakończenie działania lodowiska w sezonie 2021-22 planowane jest na koniec lutego. Ewentualne przedłużenie jego funkcjonowania związane będzie z postępem prac przy budowie trzeciej części Parku Centralnego.

Cennik i grafik dostępne tutaj

Życzymy udanego aktywnego wypoczynku i jednocześnie przypominamy o bieżących zasadach, jakie obowiązują w związku z obecną sytuacją epidemiczną.

Źródło: tutaj

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się