PÓŁKOLONIE ZIMA - 2024 - Półkolonie Barbie

Opublikowano piątek, 12 stycznia 2024, ostatnia aktualizacja piątek, 12 stycznia 2024 13:51:06

CENA PROMOCYJNA 690 zł jeszcze kilka dni! Wyjątkowe półkolonie dla Dziewczyn! To 5 fantastycznych dni stworzonych specjalnie dla Dziewczynek, każdego dnia całkiem inny kreatywny warsztat. Stworzymy własne mydełka, świece sojowe, błyszczyki do ust czy musujące kule i piaski do kąpieli.

Do tego brokatowe tatuaże, spódniczki tiulowe, a nawet i własnoręcznie wykonana biżuteria czy kubki do kakao. Do tego POKAZ MODY, Dzień Karnawałowy, konkursy i zabawy. Czy to nie brzmi FANTASTYCZNIE?! DLACZEGO PROGRAM PÓŁKOLONII W STYLU BARBIE JEST WOW? Relax day - manufaktura świec sojowych, nauczysz się od podstaw je tworzyć, dobierając olejki oraz inne pachnące dodatki, Slime day - nowe receptury to jeszcze więcej ciągnącej się zabawy! Choco day - to będzie słoooodki dzień, przygotujemy własne czekoladki i stworzymy spersonalizowane pamiętniki Fashion day - tiulowe spódniczki, różowy, pokaz mody oraz brokatowe tatuaże, Design day - zestaw do stworzenia bransoletek i amuletów SPA day - zestaw do stworzenia naturalnych kosmetyków dla młodych kobietek (różany piasek do kąpieli, kolorowe mydełka, błyszczyki do ust itp.)

Cena zawiera: - kreatywny program warsztatowy - WYDŁUŻONE GODZINY OPIEKI bez dodatkowej opłaty - opieka w godzinach 7:00 - 17:00 (warsztaty główne trwają w godzinach 9:00 - 16:00) - warsztaty główne rozpoczynają się o godzinie 9:00 i trwają do godziny 15:30 / 16:00 - w zależności od realizacji programu przez grupę - 5 dni fantastycznych warsztatów - max do 14 osób w grupie - wyżywienie: obiad, podwieczorek + woda niegazowana - Kreatywne warsztaty - wszystkie przedmioty stworzone podczas półkolonii Dziewczynki otrzymują w prezencie - Atrakcja: Wyjście do kina na seans filmowy (w zależności od wybranej lokacji Półkolonii Helios lub Multikino) - bidon na wodę z edycji: Winter Travelki 2024 - Różowy Dzień Karnawałowy - tego dnia wszyscy przychodzimy w przebraniach, gry, zabawy i konkursy karnawałowe - zestaw gadżetów tematycznych z edycji Travelki 2024 - opiekę wykwalifikowanych Wychowawców - ubezpieczenie,

SZCZEGÓŁY: www.travelkids.pl biuro@travelkids.pl tel.: 535 041 242

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się