Lodowisko - Gdyńskie Centrum Sportu

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Bema 33, Gdynia
tel:
58 622-83-72
www:
http://gdyniasport.pl/wp-content/uploads/2019/02/C
Lodowisko przy ul. Bema funkcjonuje od kilkunastu lat. Wraz z początkiem września 2017 roku Gdyńskie Centrum Sportu przejęło od Młodzieżowego Domu Kultury funkcję administratora obiektu. W okresie zimowym obiekt cieszy się olbrzymią popularnością – co roku korzysta z niego średnio 25 tysięcy osób. 
Nasze sztuczne lodowisko, zajmujące powierzchnię 20x30 metrów, zapewnia wspaniałą zimową zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew.

Link do cennika: http://gdyniasport.pl/wp-content/uploads/2019/02/CENNIK-LODOWISKA-PRZY-ULICY-J.-BEMA-33-W-GDYNI.pdf
 
Zapraszamy!

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

- 50% ceny wskazanej w tabeli 1 LP: 1-3

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie (2)

Anna Wawrzyniak
Zgadzam się. Dzieci przychodzą się uczyć jazdy na łyżwach. Dla wielu z nich jest to pierwsza przygoda. Młodzież przychodzi w tych godzinach wyznaczonych podobno dla rodzin z dziećmi i się podpisuje straszy dzieci i je przewraca. Na moją uwagę że jest to wejście dla rodzin z dziećmi uslyszalam: A gdzie to jest napisane? I faktycznie tylko na Rodzinne. Idea słuszna ale szkoda że to tylko fikcja.
Magda Gryglicka
Zniżka na lodowisku owszem jest ale o wejściach tylko dla rodzin z dziećmi nie słyszeli. A szkoda bo co niektórzy jeżdżą jak szaleni i z maluchami trzeba bardzo uważać. Proszę o skorygowanie tej informacji bo jest nieprawdziwa.
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się