Centrum Riviera

adres:
ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia
tel:
(58) 66 99 480
e-mail:
biuro@wzgorze.pl
www:
wzgorze.pl
godz. otwarcia:
pon-sob 9.00-21.00 niedziela 9.00-20.00

Wzgórze jest znanym w Gdyni popularnym miejscem zakupów i obiektem handlowym o powierzchni 21 000 m² GLA. Rewitalizacja uwolni jego potencjał i sprawi, że CH Riviera stanie się obiektem o powierzchni 70 000 m² GLA – największym centrum handlowo-rozrywkowym trzeciej generacji na Pomorzu i w północnej Polsce.

Niemal 600-metrowa fasada Nowego Centrum Riviera, zostanie pokryta roślinnością i stanie się najbardziej charakterystycznym elementem przeorganizowanej struktury projektu. Dzięki temu Wzgórze stanie się osią, która będzie ogniskować ruch w okolicy. Będzie to wielofunkcyjne centrum miejskie odpowiadające na różne potrzeby, którego dotychczas brakowało.

Projekt obecnie mieści tak znanych najemców jak REAL, RTV Euro AGD czy CCC. Oferta handlowa zostanie poszerzona o 250 sklepów, zarówno światowych jak i polskich marek. Atrakcyjniejsze i bogatsze staną się branże: moda i uroda, rozrywka oraz dom i wnętrze.

W CH Riviera otwarte zostanie największe w regionie kino o powierzchni 2800 m². Będzie to najnowocześniejszy obiekt kinowy w Gdyni, który w sześciu salach pomieści 1300 widzów. Obsługiwać go będą projektory w technologii 3D.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się