ELKA School Gdynia

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Świętojańska 38, Gdynia
tel:
58 621-15-15
e-mail:
sekretariat@elkaschool.pl
www:
http://www.elkaschool.pl

Partner karty Gdynia Rodzinna

Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA SCHOOL jest firmą, która w marcu 2005 roku rozpoczęła swoją działalność na terenie Gdyni. Od samego początku po dziś dzień naszym celem jest pełna satysfakcja klientów oraz profesjonalne i rzetelne przygotowanie każdego kursanta do egzaminu państwowego oraz do samodzielnego poruszania się w ruchu drogowym.

Każdą markę tworzą ludzie, dlatego właśnie nasi instruktorzy to profesjonaliści z kilkuletnim doświadczeniem, talentem do przekazywania wiedzy i pasją , a to wszystko gwarantuje pełne zadowolenie naszych klientów, którzy nam zaufali.
Większość naszych instruktorów posiada wykształcenie wyższe, również o kierunku PEDAGOGICZNYM.

Miło nam również zakomunikować, iż nasz ośrodek jako jedyny w trójmieście pomyślnie i bez zastrzeżeń, przeszedł kontrolę URZĘDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW (UOKiK)

W czerwcu 2008 roku podjęliśmy wyzwanie i na terenie Gdyni otworzyliśmy pierwszy profesjonalny ośrodek szkolenia osób niepełnosprawnych i głuchoniemych. Za to przedsięwzięcie zostaliśmy wyróżnieni w X edycji konkursu GDYNIA BEZ BARIER, a nagrodę wręczał nam sam Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

W marcu 2009 roku wprowadziliśmy szkolenie na prawo jazdy kat. A, czyli prawo jazdy na motocykl.
Kolejnym przełomowym momentem dla naszej firmy było otwarcie 1 sierpnia 2009 roku kolejnej filii w Rumi.
Dokładnie 28.02.2010 nasza firma obchodziła 5 urodziny na trójmiejskim rynku szkoleniowym i z tej okazji możemy się poszczycić uruchomieniem nowego ośrodka ELKA SCHOOL w jednej z gdyńskich dzielnic Karwiny - Wielki Kack

W grudniu 2010 nasz ośrodek jako jedyny w Gdyni i Rumi otrzymał AKREDYTACJĘ POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY, co jest potwierdzeniem świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie. Na VI rocznicę istnienia otworzyliśmy kolejną filię w Gdyni Obłużu oraz w dzielnicy Chylonia.

Jak wynika ze statystyk Urzędu Miasta w Gdyni za rok 2009, 2010, 2011, 2012 ELKA SCHOOL jest niekwestionowanym liderem w szkoleniu kandydatów na kierowców w Gdyni!

ELKA SCHOOL jest bez wątpienia największym ośrodkiem szkolenia kierowców w województwie pomorskim. W tej chwili zatrudniamy 40 instruktorów i posiadamy 25 samochodów szkoleniowych. Jesteśmy firmą, której naprawdę można zaufać, a celem naszej pracy jest pełne zadowolenie klienta. 

W kwietniu 2012 nasz ośrodek został ogłoszony NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W TRÓJMIEŚCIE i II miejsce na pomorzu w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego i Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego! 

Luty 2013 już zawsze będzie nam się kojarzył z otwarciem 6 filii naszego ośrodka! tym razem padło na Wejherowo. Chcemy aby również mieszkańcy Wejherowa i okolic mieli łatwy dostęp do wysokiej jakości szkoleń, które gwarantuje ELKA SCHOOL.

ELKA SCHOOL znowu wyróżnia się spośród konkurencji! Jako pierwsza szkoła w Polsce wprowadzamy do szkolenia samochód hybrydowy marki TOYOTA YARIS Hybrid. Ten samochód jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, kamerę cofania i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. 

 

 

Pierwsza w regionie - szkoła jazdy dla niepełnosprawnych w Gdyni!

Elka School - przykład firmy przyjaznej niepełnosprawnym

Elka School - POMAGA

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Opis zniżek z kartą Gdynia Rodzinna:
- 50zł rabatu na kurs prawa jazdy kat.B, A.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się