Sklep firmowy BAMBINO MIO „BOBASY”

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Legionów 107F/1U, 81-472 Gdynia
tel:
728 330 776,6229792
e-mail:
biuro@rdgdynia.com
www:
www.pieluchyekologiczne.pl
Sklep BOBASY powstał z myślą o naszych najmłodszych pociechach. Działamy  od 17 lat  i od zawsze  zdrowie naszych dzieci było dla nas najważniejsze.  Ich potrzeby i życzenia stoją na pierwszym planie, dla nich obserwujemy rozwój branży artykułów dziecięcych i dla nich sprowadzamy na polski rynek artykuły,  które mogą  sprawić wiele radości maluchom, a ich opiekunom ułatwić opiekę.
Przede wszystkim stawiamy na zdrowe pieluszkowanie, dlatego z wielu producentów  wybraliśmy  Angielską Firmę BAMBINO MIO, która  jest obecnie wiodącą, wielokrotnie nagradzaną marką pieluch wielokrotnego użytku i akcesoriów dla małych dzieci na całym świecie. Marka Bambino Mio, opiera się na zasadach, zdrowie,  jakość, wygoda, styl i komfort . Firma zaangażowana jest w rozwój produktów, które są lepsze dla dziecka, opiekunów i środowiska. Ich celem jest dostarczanie najwyższej klasy produktów, opierając się na własnym doświadczeniu rodziców trójki dzieci. Produkty Bambino Mio pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, przez co pozwala skupić się na radości z rodzicielstwa.
 Aby ułatwić  pierwsze kroki macierzyństwa  stworzyliśmy  stronę www.pieluchyekologiczne.pl , gdzie służymy radą, pomocą i możliwością zakupu asortymentu dla małych dzieci.  W Gdyni Redłowie, na ulicy Legionów 107F/1U, (w pobliżu ALMY) powstał sklep firmowy BAMBINO MIO, do którego serdecznie zapraszamy.
Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane w Polsce atesty. 


 

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna:
10% rabatu na cały asortyment w sklepie firmowym BAMBINO MIO i www.pieluchyekologiczne.pl

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się