Punkt Przedszkolny Montessori Nr 1

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Nowodworcowa 8, 81-581 Gdynia
tel:
500 555 533
e-mail:
poczta@przedszkolemontessori.com
www:
www.przedszkolemontessori.com/
Punkt Przedszkolny Montessori Nr 1 ul. Nowodworcowa 8, Wielki Kack w Gdyni
www.przedszkolemontessori.com
Przedszkole położone w otulinie drzew w dzielnicy Wielki Kack. Dzieci mają do dyspozycji piękny lokal. Jest to duża 80 m sala z możliwością podzielenia na pół w każdej chwili, część jadalna z kuchnią, biuro i gabinet logopedy, duży piękny bezpieczny plac zabaw z nawierzchnią bitumiczną.
Pracujemy z dziećmi   według zasad Marii Montessori. Realizujemy  program MEN, dzięki czemu dziecko może ukończyć zerówkę w naszym przedszkolu.
W przedszkolu rozmawiamy w dwóch językach, polskim i angielskim na co dzień, przez cały dzień. Oprócz tego odbywa się "normalna" 30 min. lekcja, którą prowadzić będzie doświadczona w tym temacie Pani Alicja , nauczyciel Montessori i nauczyciel języka angielskiego. Wychowaniem i opiekowaniem  dzieci zajmują się trzy nauczycielki.. Podczas pracy własnej Montessori dzieci uczą się w zakresie różnych działów. Dział życia codziennego,  sensoryki, matematyki, języka i kultury. Nie zabraknie również kontaktu ze sztuką ogólnie pojętą.
Poza językiem angielskim obywają się  takie zajęcia jak:
rytmika, terapia sensoryczna, nauka gry w szachy, robotyka z programowaniem .
Warsztaty z emocji dla dzieci i warsztaty cykliczne dla rodziców.
Raz na dwa miesiące przyjedzie do nich teatr. Wszystko, co się odbywa w przedszkolu jest zawarte w kwocie czesnego. Dodatkowo płatne są wyjścia na zewnątrz np. do teatru, kina, czy experymentu, luyb wycieczki wyjazdowe. Podstawowa opieka psychologa i logopedy, czyli obserwacja, diagnoza i konsultacja jest bezpłatna. W przypadku konieczności terapii jest to koszt dodatkowy. Grupa liczyć będzie 25 dzieci, trzy nauczycielki, logopeda i psycholog.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

- 20% zniżki na wpisowe dla posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna/Karty Mieszkańca z logotypem Gdyni Rodzinnej

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się