Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Wita Stwosza 55, Gdańsk
tel:
698 025 233
e-mail:
trojmiasto@unikids.pl
www:
www.unikids.pl/trojmiasto
Partner karty Gdynia Rodzinna
 
Mali Studenci rozpoczną kolejną naukową podróż !
 
Wraz z początkiem roku akademickiego 2013/2014 zaingurowany zostanie czwarty rok akademicki Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS w Trójmieście. Trwa nabór do tej niezwykłej uczelni, w której studentami są dzieci w wieku 5-12 lat.
 
Gdański Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS powstał, by rozbudzać w dzieciach ciekawość świata oraz rozwijać twórczy potencjał maluchów poprzez pokazanie, że nauka to fascynująca przygoda, która może trwać przez całe życie. Poprzez systematyczne zajęcia z różnych dziedzin nauki, które odbywają się w sobotnie popołudnia, dzieci tak naprawdę poznają różne zagadnienia i mogą lepiej definiować swoje zainteresowania. A do tego wszystkie dzieci czują się jak na prawdziwej uczelni: ślubowanie na studenta, własny indeks ze zdjęciem, wpisy od wykładowców, uroczyste inauguracje, chór akademicki i co najważniejsze – wykłady i ćwiczenia wygłaszane przez prawdziwych wykładowców i specjalistów w swoich dziedzinach
W nowym roku akademickim dzieci dowiedzą się m.in., najróżniejszych ciekawostek o świecie owadów, co ma wspólnego skok z kosmosu z fizyką oraz odsłonimy przed najmłodszymi tajemnice DNA. Dodatkowo Studenci będą mogli brać udział w warsztatach, na których poznają z bliska tajniki takich dziedzin jak: chemia, architektura, anatomia czy kryminalistyka.
Wszystkie wykłady w roku akademickim 2013/2014 odbędą się w auli Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Filologiczno-Historycznym w Gdańsku Oliwie przy ulicy Wita Stwosza 55, o godzinie 15.00.
Dzięki Uniwersytetowi Dziecięcemu UNIKIDS dzieci już od najmłodszych lat mają okazję obcować z najwybitniejszymi polskimi naukowcami, ludźmi mediów i kultury, którzy w przystępny sposób przedstawiają dzieciom obszar swojej działalności. Mali studenci mają okazję zetknąć się z najróżniejszymi dziedzinami nauki i kultury od strony praktycznej, gdyż formuła zajęć daleka jest od zwykłych szkolnych lekcji. Nie ma tablic i książek za to są pokazy, wybuchy, eksperymenty i dużo śmiechu !
Naukę na Uniwersytecie UNIKIDS mogą rozpocząć mali studenci chcący pogłębiać wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://www.unikids.pl/formularz_zgloszeniowy. Opłata za semestr wynosi 215 zł. Jednak posiadacze Karty Gdynia Rodzinna otrzymują rabat i koszt zajęć wynosi tylko 180 zł.
Więcej informacji na http://www.unikids.pl/trojmiasto lub pod nr tel. 698 025 233.
Oficjalny profil UNIKIDS Trójmiasto na Facebook.com: www.facebook.com/unikids.trojmiasto

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Opłata za semestr wynosi 215 zł. Jednak posiadacze Karty Gdynia Rodzinna otrzymują rabat i koszt zajęć wynosi tylko 180 zł.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się