Moto Safety Day -

miejsce:
Polanka Redłowska
adres:
ul. Juliana Ejsmonda, Gdynia
kiedy:
sobota, 31 lipca 2021
godz. 11:00 - 19:00

To już po raz 16. odbędzie się Moto Safety Day - wydarzenie promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym, kulturę motoryzacyjną i poszanowanie środowiska. Parking przy Polance Redłowskiej w Gdyni tego dnia znów będzie podzielony na specjalne strefy z atrakcjami nie tylko dla motofanów ale wszystkich uczestników ruchu drogowego.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZENIA

Program - "Mistrzowie w drodze" promuje mistrzowską jazdę. Mistrzowska to jazda - przede wszystkim bezpieczna - zgodna z przepisami, kulturalna, pokazująca szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego. Celem programu jest wspieranie młodych kierowców, by od początku wkroczenia na drogę mieli zarówno dużą świadomość swojej roli za kierownicą, stosowne poczucie odpowiedzialności, jak i pogłębione umiejętności prowadzenia pojazdu. O tym, jak można wziąć udział w tegorocznej edycji dowiedzą się goście strefy "Mistrzowie w drodze". Młodzi kierowcy na Moto Safety Day będą mogli zdobyć vouchery na praktyczne szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Rodziny z dziećmi także znajdą tu powód do edukacyjnej rozrywki. W nawiązaniu do poprzednich kampanii "Mistrzowie w pasach", na stoisku czekają eksperci brd gotowi zaprezentować poprawne zapinanie pasów i fotelików w samochodzie, oczywiście przygotowani na zabawy i kolorowanki dla najmłodszych.

"Mistrzowie w drodze" wyjątkowo na Moto Safety Day przygotowali również niezwykłą niespodziankę z myślą głównie o młodych kierowcach. Podczas wydarzenia wystawiony zostanie samochód rajdowy Kajetana Kajetanowicza, w którym Mistrz Europy wielokrotnie wywalczył zwycięstwo. Subaru Impreza STI R4, mówią o nim "auto ikona", dziś służy Kajto do treningów, a teraz podczas Moto Safety Day 2021 właśnie z jego udziałem będzie można zrobić sobie super fotkę. Dodatkowo zdjęcie umieszczone na FB, pod którym znajdzie się najwięcej lajków warto będzie wymienić na voucher na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy.

To jeszcze nie koniec atrakcji. W strefie "Mistrzów w drodze" zaplanowano symulator jazdy 9D VR oraz symulator dachowania. Szczególnie młodzi kierowcy będą zaproszeni w świat wirtualnej motoryzacji, by w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach móc sprawdzić się w trudnych sytuacjach za kierownicą. Takie doświadczenia, jak i udział w szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy "Mistrzów w drodze", dają szanse uzupełnić umiejętności praktycznego kierowani pojazdem. Ponadto na stoisku eksperci brd będą edukować z zakresu pierwszej pomocy oraz z używania defibrylatorów. Wszystkie działania "Mistrzów w drodze" nastawione są na pomoc młodym kierowcom, by prowadzenie przez nich pojazdu było zwycięskim i mistrzowskim osiąganiem celów bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło: TUTAJ

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

wrzesień

2021
pn wt śr czw pt sob nd
35 30 31 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30 1 2 3