„Fabryka dźwięków – zajęcia umuzykalniające oraz koncerty muzyczne dla dzieci”

Opublikowano piątek, 4 marca 2016, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 7 marca 2016 11:49:17

„Fabryka dźwięków – zajęcia umuzykalniające oraz koncerty muzyczne dla dzieci” to autorski projekt Fundacji Bomalihu jest skierowany do dzieci z terenu Gminy Gdynia, w wieku od 2,5 do 4 lat, które nie uczęszczają do przedszkoli i/lub ze względu na sytuację materialną rodziny pozbawione są możliwości uczęszczania na zajęcia muzyczne.

Głównym celem niniejszego programu jest rozwój zdolności muzycznych oraz muzykalności dzieci oraz wszechstronny rozwój dziecka, który najpełniej i w naturalny sposób dokonuje się poprzez częste i szeroko pojęte kontakty dziecka z muzyką. Zajęcia będą kształtować świadome i aktywne słuchanie muzyki oraz promować wrażliwość artystyczną od najmłodszych lat. Każde zajęcia zawierać będą zabawy muzyczne z instrumentami perkusyjnymi oraz rekwizytami, naukę i interpretację ruchową piosenek lub miniatur muzycznych.

Zajęcia odbywać się będą w Galerii Malucha (Gdynia ul. Traugutta 2) od kwietnia w środy o 16:00. Zapisy będą prowadzone drogę elektroniczną  od poniedziałku 7 marca – formularz dostępny na fb - galeria malucha – Fundacja Bomalihu. Dodatkowe informacje 606 647 990.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się