Zaczytana Kafejka - Kluby Książki w kwietniu

Opublikowano czwartek, 31 marca 2016, ostatnia aktualizacja czwartek, 31 marca 2016 10:38:41

Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych na kwietniowe spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki w naszych placówkach! Wstęp wolny!

Biblioteka Chylonia (ul. Opata Hackiego 33)

- DKK dla dorosłych 14 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00 zapraszamy na rozmowę o książce pt. „Mężczyzna, który tańczył tango” Arturo Perez-Reverte.

*  *  *

 

Biblioteka Wzgórze (ul. Biskupa Dominika 3)

- DKK dla dzieci i młodzieży 7 kwietnia (czwartek), o godz. 16:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Klubu i rozmowę o książce „Złodzieja pioruna” R. Riordana.

 

- DKK dla dorosłych 21 kwietnia (czwartek), o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z Iwoną Kienzler i rozmową na temat książki „Bodo i jego burzliwe romanse”.

*  *  *

 

Biblioteka Pod Żabką (Chylonia, ul. Kartuska 20B)

- Liter_Czarka Młodzieżowy Klub Książki 26 kwietnia (wtorek), o godz. 17:00 zapraszamy na rozmowę o książce „Dopóki nie zgasną gwiazdy” Piotra Patykiewicza.

 

- DKK dla dorosłych

*  *  *

 

Wypożyczalnia Centralna (ul. Abrahama 60)

- DKK dla dorosłych 27 kwietnia (środa), o godz. 17:00 zapraszamy na rozmowę o książce Ann-Marie McDonald pt. „Zapach cedru”.

*  *  *

 

Biblioteka Mały Kack (ul. Łowicka 51)

- DKK dla dorosłych: 29 kwietnia (piątek) o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z twórczością laureata „Paszportu Polityki 2015” Łukasza Orbitowskiego, odwiedź nas – rozmawiać będziemy o książce pt. „Inna dusza”.

*  *  *

 

Mediateka Pogórze (ul. Wadm. K. Porębskiego 21)

- Klub Miłośników Zadrukowanych Stron (dla młodzieży) 29 kwietnia (piątek) o godz. 17:00 - zapraszamy na spotkanie, podczas którego zastanowimy się, co warto przeczytać, opowiemy o ostatnio odkrytych książkach oraz przedstawimy tytuły, które z czystym sumieniem możemy polecić innym.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się