Kultura Dostępna w Kinie Helios Gdynia!

Opublikowano poniedziałek, 16 kwietnia 2018, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 16 kwietnia 2018 09:24:46

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

Podczas najbliższego spotkania tj. 19.04.2018, obejrzeć będzie można film pt: „Pewnego razu w Listopadzie”, film opowiada o Marku, który właśnie rozpoczyna studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Ma piękną i odwzajemniającą jego uczucie dziewczynę, Olę. Zaś na co dzień troskliwie opiekuję się matką, z którą mieszka w przedwojennej kamienicy. Kiedy w wyniku eksmisji rodzina traci dach nad głową, rozpoczyna się wyczerpująca tułaczka po Warszawie – między jedną noclegownią a drugą. W końcu Markowi udaje się wynegocjować miejsce w skłocie w centrum miasta. Szczęście bohaterów nie trwa długo, bo w stolicy właśnie rozpoczyna się manifestacja niepodległościowa. Do budynku, w którym znaleźli schronienie, próbuje wedrzeć się grupa agresywnych chuliganów.
Wydarzenia, jakie rozegrają się w murach skłotu, odcisną niemożliwe do zatarcia piętno na życiu wszystkich bohaterów.

BILETY TYLKO 10 ZŁ !!!!! Na kolejne wydarzenie z cyklu Kultura Dostępna zapraszamy już 26 kwietnia 2018 na film pt: „Happy Olo- Pogodna Ballada o Olku Dobie”. Link: https://www.helios.pl/42,Gdynia/KulturaDostepna/

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się