Zobacz prom Stena Spirit „od kuchni”

Opublikowano czwartek, 24 maja 2018, ostatnia aktualizacja czwartek, 24 maja 2018 08:15:55

Jak wyglądają kabiny, pokład i mostek kapitański na promie? Każdy będzie mógł się o tym przekonać już w najbliższy piątek, 25 maja. Tego dnia Stena Spirit będzie otwarta dla zwiedzających. Wszystko z okazji Dnia Otwartego Steny Line.

Dzień Otwarty Stena Line to unikalna okazja do zobaczenia statku Stena Spirit od środka i poznania uroków morskich podróży. Atrakcji nie zabraknie. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć kabiny, wszystkie pokłady na promie, a także zwiedzić jego najbardziej prestiżową część – mostek kapitański i podziwiać z niego gdyński port. Statek będzie można zwiedzać w godz. 13.00-18.00.

Będzie też można skosztować promowej kuchni. Restauracja Food City, która znajduje się na pokładzie, będzie tego dnia serwować posiłki w specjalnych cenach. Zainteresowani mogą też skorzystać z wyprzedaży wycieczek na lato.

Stena Spirit należy do szwedzkiego koncernu promowego Stena Line. Łączy Gdynię z Karlskroną. Na pokład może zabrać 1200 pasażerów, 600 samochodów osobowych lub 100 ciężarówek. Wewnątrz promu, oprócz kabin pasażerskich, znajdują się też m.in.: dyskoteka, bary i restauracje.

Do terminalu będzie można dojechać bezpłatnym autobusem 4F. Z okazji Dnia Otwartego Steny Line linia ta będzie kursować, sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni, co 20 minut (począwszy od godz. 10.11). Zmotoryzowani znajdą przed terminalem, przy ul. Kwiatkowskiego 60, parkingi dla samochodów osobowych.
 
Dzień Otwarty Stena Line
piątek 25 maja, w godzinach 13.00 – 18.00 (ostatnie wejście).
Wstęp wolny!
 
Terminal Promowy w Gdyni
ul. Kwiatkowskiego 60

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się